*

İstanbulda bulunan ve türkiyenin en büyük iniversitelerinden biri olarak kabul edilen Boğaziçi Üniversitesi 2014 yılına ait ilk personel alım ilanını 1 mart 2014 günü yani bugün yayınladı.İlgili ilanın şartları ve mevkileri aşağıda belirtilmiştir.Umarım iş sahibi olursunuz.;

T.C. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Üniversitemiz Fakültelerinde açık bulunan Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23., 25., 26. maddeleri ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğimin ilgili maddeleri ile “Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyeleri Yükseltme ve Atama Esasları” uyarınca Profesör, Doçent (Devamlı Statüde) ve Yardımcı Doçentler alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, araştırma faaliyetlerinin kurumsallaştırılmasına katkılarını, araştırma ve eğitim faaliyetlerine üniversite dışından sağladığı kaynakları, üstlendiği idari görevler ile ilgili bilgileri kapsayan ve belgeleyen (6 nüsha) dosya ile ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze,

Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, araştırma faaliyetlerinin kurumsallaştırılmasına katkılarını, araştırma ve eğitim faaliyetlerine üniversite dışından sağladığı kaynakları, üstlendiği idari görevler ile ilgili bilgileri kapsayan ve belgeleyen (4 nüsha) dosya ile ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze,

Yardımcı Doçentler ise; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları kapsayan ve belgeleyen dosya ile (4 nüsha) ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili Fakülte Dekanlıklarına başvurmaları duyurulur.

Aranan Nitelikler:

(a) Adayların Bilimsel çalışmalarını yayınları ile kanıtlamış olması ve çok iyi derecede ingilizce bilmeleri gerekmektedir.

(b) Adayların proje ve yapım yönetiminde uzman olması, uluslararası inşaat, performans yönetimi ve inovasyon konularında çalışmaları ve yayınları bulunması gerekmektedir.

(c) Adayların betonarme yapılar konusunda uzman olması, betonarme davranışı, analitik modelleme ve perde duvarlar konularında çalışmaları ve yayınları bulunması gerekmektedir.

(d) Adayların öğrenme, eğitim ve okul öncesinde ikinci ve yabancı dil eğitimi alanında doktora mezunu olması, çift dilli çocuklarda kelime gelişimi ve okuma yazmaya ön hazırlık becerileri ve erken çocuklukta çift dillilik ve bilişsel gelişim alanlarında çalışma yapmış olması gerekmektedir.

(e) Adayların dilbilim alanında biçimbilim ve arayüzleri konusunda uzman olması.

Bir önceki yazımız olan Hava Kuvvetleri Kom. Sözleşmeli Er Alım İlanı 2014 başlıklı makalemizde 2014 Hava Kuvvetleri er alım ilanı, Hava Kuvvetleri omutanlığı sözleşmeli er alımı 2014 ve Hava Kuvvetleri personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |