*

EK-iş-2014-Çamaşır-Mandal-Montaj-işi2014 Çamaşır Mandal Montaj işi

Çamaşırları tutturmak için kullandığımız mandallar süslenerek çok şık objeler yapılabiliyor. Özellikle tahta mandallardan oyuncaklar, şık ayraçlar, resim tutturmalıklar ve hediyelik şık mandallar yapılıyor. Hediyelik sektörünün zengin çeşitleri arasında büyük ilgi gören süslü püslü tahta mandallar evlerde ek iş yapan kişilerin elinde şekilleniyor.

Evde elişleri yaparak para kazanmak isteyenler için bulunan iş seçeneklerinden biri olan mandal süsleme işi en zevkli yapılan işler arasında ilk sırada yer alıyor. Mandallar renkli süslemeler yapıştırarak, boyanıp süslenerek şık birer objeye dönüştürülüyor. Mandalların üzerini düğme, fiyonk, kurdele gibi objelerle süslemek için evde çalışan kişiler tercih ediliyor.

Hediyelik firmaları bu mandalları çeşitli amaçlarla ve süslü çamaşır asmak isteyenlere daha kolaylıkla satıyorlar. Eğer ev konforunda iş yaparak para kazanmak isterseniz hem kolay hem de çok zevkli olan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. İster tek başına, isterseniz de eşiniz, komşunuz hatta çocuklarınızla ekip kurarak ek işler yapabilirsiniz.

Evlere mandal işi veren firmalar malzemelerini ve mandalları kapınıza kadar teslim ediyor. Biten işleri de kapınızdan teslim alıyor. Ödemeler mal tesliminde yapılıyor. Büyük ilgi gören çamaşır mandallarını süsletmek için birçok firma evlere mandal işi veriyor..

Evde mandal işi veren firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınız yoluyla da eve mandal işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne kötü niyetli aramalara neden olmamak için telefon yazmadan, adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde kutu süsleme işi veren firmalar başlıklı makalemizde 2014 Evde kutu süsleme işi verenler ve 2014 Evlere iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

arnavutköyde evlere iş veren yerler (34)arnavutköy evde iş (23)arnavutköy evlere iş verilir (20)gazi osman paşada evlere iş veren yerler (4)evlere iş veren firmalar arnavutköy (4)arnavutköy evde iş iletişim (4)istanbul arnavutköy evlere iş (4)evlere is arnavutkoy (4)arnavutköy mandal işi evlere veren iş telofon numaraları (2)arnavutköyde eve iş veren yerler (2)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

29 Responses to “2014 Çamaşır Mandal Montaj işi”

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

 1. 29
  yasemin Says:

  Arnavutköyde oturuyorum 2 kişiyiz bu işi yapabiliriz. ysmnylcn04@gmail.com

 2. 28
  derya BEKAR Says:

  İstanbul Arnavutköy de oturmak dayım evde mandal işi yapabilirim.

 3. 27
  sena Says:

  Arkadaşımla evde ek iş yapmak istiyoruz kısa sürede bize ulaşırsanız seviniriz

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |