*

2014 Evde Kibrit Paketleme İşi

Bir çok iş imkanı sayesinde, bir çok ek iş arayan ve özelikle evlerinde çalışmayan ev hanımları EVDE YAPILAN İŞLER sayesinde para kazanmaktalar. Böylelikle bir çok ev hanımı da kendi paralarını kendileri kazanmakta ve kendilerine boş zamanlarını da değerlendirecek, başlarında amir, şef, müdür olmadan, sabah geç kaldım yetişim endişesi olmadan para kazanma imkanı sağlamaktadır.

EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ, biraz el hızı gerektiren, ancak özel bir el becerisi, yetenek, belli bir öğrenime gerek duyulmayan işlerden birisi olup, herkesin evde çok rahatlıkla yapacağı bir iş imkanıdır.

Hemen hemen evde herkesin yakından tanıdığı, KİBRİT PAKETLEYEREK para kazanacağımız belki bir çok kişinin aklına gelmemiş olsa da, bugün Türkiye’in her yerinde bu işi ev hanımlarına veren firmalar bulunmakta ve bir çok ev hanımı da EVDE KİBRİT PAKETLEYEREK PARA kazanmaktalar.

Eğer sizde evinizden bu şekilde KİBRİT PAKETLEYEREK para kazanmak istiyorsanız, makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Evde Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde poşet katlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

inegolde evde is imkani (37)bursa inegol evde is imkanlari (31)inegöl evde iş imkanı (29)üsküdarda tavuk paketleme işi (29)inegölde evlere iş veren firmalar (28)evde sabun paketleme işi (28)inegöl evde iş (21)inegöl evde iş ilanları (18)inegölde evlere iş veren yerler (17)inegölde evde yapılacak işler (16)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

184 Responses to “2014 Evde Kibrit Paketleme İşi”

Sayfalar: [15] 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 … 1 » Show All

  1. 184
    Hatıra çelik Says:

    Meraba ben inegöl akhisarda oturuyorum daha önce lastik ve perde boncuklama işini yaptım elim yatkindir

  2. 183
    Yasemin Says:

    Evde ek iş istiyorum yardım ci olursanız sevinirim

Sayfalar: [15] 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 … 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |