*

2014 Evde Kına Paketleme İşi Verenler

Günümüz şartlarında artık ev hanımları da farklı el beceri ve yeteneklerini kullanarak evlerinde ek iş imkanları yaratarak evden para kazanmaya çalışmaktadırlar. Aslında bir çok iş sektöründe ev hanımlarına bu imkanı sağlayacak iş olanakları sunmaktadır.

2014 Evde Kına Paketleme işi evde yapılan bu işlerden birisidir. Yapılması oldukça kolay ve hiç bir özel yetenek istemeyen evde küçük büyük herkesin çok rahatlıkla yapabileceği Evde Kına Paketleme işi firmalar tarafından tüm malzemeleri ile ev hanımlarına verilmekte, işin teslim edilmesi anında ev hanımlarına yapmış oldukları işin ücreti kapıda yada banka havalesi olarak hemen ödenmekte. Böylece bir çok ev hanımı ister kendi başlarına ister komşu ve ailesi ile ekip olarak çalışarak aile bütçesine ek bir gelir elde etme imkanını sağlamaktadır.

Eğer sizde 2014 Evde Kına Paketleme işi yaparak para kazanmak ve aile bütçesine destek olmak istiyorsanız bu tür firmaların vermiş oldukları ilanları takip ederek, bu işi yapan arkadaşlarınız ile diyalog kurarak firmalardan iş talebinde bulunabilir, yada makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz ili ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

2 Responses to “2014 Evde Kına Paketleme İşi Verenler”

  1. 2
    özge ER Says:

    evimde yapmam için acil iş istiyorum..elim hızlıdır..

  2. 1
    suzan Says:

    ben evde ek iş yapmak istiyorum ve geniş ekibim var düşünürseniz mail ile irtibata geçerseniz sevinirim saygılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |