*

2017 Bursa Osmangazi Ek İş İlanları

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde evlere ek iş veren firmalar ve dükkanlarla evde ek iş arayan kişileri bir arada toplamak için hazırladığımız bu yazıda Osmangazi’de yer alan firmalara, evde ne tür işler yapabileceğinize değineceğiz.

Öncelikle Bursa Osmangazi ilçesi küçük bir yer olmasına karşın buraya ek iş veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalarla iletişime geçmeden öncelikle hangi alanlarda becerikli olduğunuzu belirlemeniz gerekiyor. Verilen ek iş türlerinden birkaçı:

Elbiselere boncuk işleme ve süsleme işleri: Bu işte öncelikle sizden istenen modelin fotoğrafı net bir şekilde verilir. Sizler de bu fotoğrafa bağımlı olarak boncuk dizme, işleme ve de süsleme işlemlerini gerçekleştirirsiniz. Bu ek iş türünde genellikle parça başı kazanç sağlanır. Haftalık veya 15 günlük periyotlarda yeni elbiseler gelir ve onları süslemeye devam edersiniz. Genellikle sürekli bir iştir ve eliniz alıştıktan sonra çok daha kolay bir şekilde siparişleri tamamlarsınız.

Kutu katlama işi: Son zamanlarda adından çok bahsedilmese de kutu katlama ve oluşturma işi yeniden aktif duruma gelmiştir. Size verilen kartonları uygun bir şekilde katlayarak kutu oluşturur, parça başı kazanç sağlarsınız.

Osmangazi ek iş ilanları için öncelikle bulunduğunuz bölgedeki küçük dükkanları mutlaka takipte kalın, çünkü bu tarz küçük yerler ilanlarını internete vermeyip daha çok etraftaki yaşayan insanlara paylaştırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Evden Ek İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

bursa evde iş ilanları 2017 (4)bursa ek iş 2017 (4)bursada ek iş (3)bursada evlere iş veren firmalar 2017 (3)bursa evlere iş veren yerler 2017 (3)bursa ek iş ilanları (3)bursada evde iş im (3)bursada evlere iş 2017 (2)EVDE EK İŞ BURSA OSMANGAZİ (2)bursa evde ek iş 2017 (2)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:
 1. Hakan yılmaz dedi ki:

  Bursa 1050 konutlar evde ek iş arıyorum iki kişiyiz

 2. FATMA dedi ki:

  Bursada yaşıyorum.Bu işi ekip olarak yapmak istiyorum.

 3. Betul dedi ki:

  Bursa osmangazi alemdarda oturuyorum bu işe ihtıyacım var ev hanımıyım geri dönüs yaparsanız sevınırım temiz ve titiz calısırım..

 4. Tuğba dedi ki:

  Bursa osmangazide yaşıyorum küçük bebeğim olduğu için çalısamıyorum evde ek iş yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 5. Abdurrahman dedi ki:

  Bursa yildirim da ikamet ediyorum evde yapabileceğim isler alıyorum irtibat numaram 0541835239

 6. Elif Sahin dedi ki:

  Bursa Nilufer de ikamet ediyorum.evde susleme paketleme boncuk dizme vb isleri titizlikle yaparim.geri donuslerinizi bekliyorum.

 7. serpil dedi ki:

  evde katlama paketleme işi iatiyorum alwmdardayım

 8. FEVZİYE dedi ki:

  Evde Ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var .Her türlü paketleme işi yapılır,boncuk,mandal,kumaş katlama,ayırma,
  daha önce kına çerezleri paketlemesi yapıyordum. 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, sizlere 7 günde Bursa Evde Ek iş ilanı konunuzla ilgili teslim sağlayabilirim.Bursa / Osmangazi

 9. Nurcan dedi ki:

  Bursa/Osmangazide oturuyorum evde nikah şekeri , kına ve bebek şekeri paketleme işi yaparım
  Grubum var.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|