*

2017 Evden Ek İş İlanları

Daha önceki yılllarda olduğu gibi 2017 yılı da evde ek iş yapmak isteyenler için bir fırsat yılı olarak başladı..Günümüzde başta kadınlar olmak üzere birçok insan özellikle ev içi sorumlulukları nedeni ile dışarıda düzenli bir çalışma imkanı bulamamaktadır. Evdeki yaşlıya ya da çocuğa bakım zaman alan ağır bir sorumluluktur. Ancak birçoğumuzun yadsıyamayacağı bir gerçek olarak denilebilir ki eve giren tek maaş çoğu zaman bir ailenin geçimini sağlamaya tek başına yeterli gelmemektedir.

Bu sebepten dolayı birçok kişi evden ek iş yapma yoluna yönelmiştir. Evden ek iş yapmak, hem dışarıda çalışmaya göre stressiz bir çalışma ortamı sunarken hem de bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olur. Yapılabilecek birçok ek iş imkanı mevcuttur. Bunları internet üzerinden verilen ek iş ilanlarını takip ederek bulabilirsiniz. Bu yazıda size ilham vermesi açısından bazı evde yapılabilecek ek işlerden bahsedeceğim. Bu işleri sizler de becerilerinize göre geliştirebilirsiniz.

Evden ek iş yapmak denilince ilk akla gelen iş, el işlerinizi değerlendirmek olacaktır

Ülkemizde kadınlar el işleri konusunda yetenekleri ile bilinirler. Her kadının elinden gelen en az bir iş vardır. Üstelik de el emeği işler çok fazla bulunmadığı ve daha kaliteli ve özgün olduğu için piyasadaki fabrikasyon ürünlerden daha pahalı olabilmektedir. Bu sebepten ötürü el emeğinizi değerlendirmeniz size iyi bir kazanç sağlayabilmektedir. Dikiş dikme, örgü örme, dantel ya da nakış yapma sonucu ortaya çıkardığınız ürünleri ister internet üzerinden ister ise elden satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Bazı büyük firmalar, özellikle de tekstil alanındaki firmalar bazı yan işlerini iş yeri dışına vermektedir
Bu firmaların verdiği işler evde yapılmaya da son derece uygundur. Bu işler son derece basit olup iyi bir kazanç elde etmenizi sağlar. Etiket dikme, iplik ayıklama, poşet katlama gibi işleri bunlara örnek verebiliriz. Bunun yanında organizasyon ve düğün sektöründe de zaman zaman ek iş yapanlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Davetiye katlama, nikah şekeri hazırlama, kına paketi hazırlama gibi işler ile de kazanç sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Manavgat Evlere İş Veren Firmalar (Antalya) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

Beyşehir De evlere ek is veren firmalar (7)konyada fasonçanta dikimi evde 2o17 (4)beysehirde evlere ek is (2)kolay nikah şekeri yapımı (1)Kına ıle nakısyapma (1)iş elanları bakıda 2017 (1)evde ek iş ilanları rize 2017 (1)evde ek iş ek gelir imkanı sivas (1)evde ek iş antalya 2017 (1)ev hanimiyim bakide is axtariram (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

15 Responses to “2017 Evden Ek İş İlanları”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

  1. 15
    ankara mamak Says:

    ankara da ikamet ediyorum mamak bolgesinde oturuyorum evde ek ise ihtiyacim vaaar

  2. 14
    Betul Says:

    Bursa osmangazi alemdarda oturuyorum bu işe ihtıyacım var ev hanımıyım geri dönüs yaparsanız sevınırım temiz ve titiz calısırım

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|