*

Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurulan Acıbadem Grubu eğitime verdiği desteği profesyonel olarak yürütmek üzere 28 Mayıs 2002 tarihinde “Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı” kuruldu. Vakfın kuruluş amacı, ülkemizde eğitim düzeyinin artması ve maddi olanakları yetersiz ancak başarılı öğrencilere destek verilmesidir.

Sağlık sektöründe lider kuruluşlardan olan Acıbadem grubu üniversite, özel ihtisas yüksek okulları, hastane ve sağlık tesisleri ve özel uzmanlık enstitüleri kurmak ve işletmek amacıyla büyük bir bütçe ayırmaktadır. Sektöre nitelikli sağlık elemanları yetiştirmek, bu konuda eğitim gören öğrencilere ayni ve nakdi yardımlar yapmak üzere karşılıksız burslar vermektedir.

Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı özellikle Tıp Fakültesi veya Sağlık bilimlerinde eğitim gören öğrencilere karşılıksız burs vermeyi sürdürüyor. Ayrıca “Acıbadem Üniversitesi” 18 Mayıs 2007 tarihinde kurarak orada eğitim gören istenen şartları sağlayan öğrencilere de karşılıksız burs verilmektedir.

Acıbadem Bursu almak için üç şart gerekiyor:

Bursa ihtiyacı olduğunun kanıtlanması,

Aday olan kişinin sağlık bilimleriyle ilgili bir yüksek öğretim kurumunda okuyor olması,

Notlarının iyi ve iyinin üstünde olması.

Acıbadem vakfı burs başvuruları her yıl Ekim ayında yapılmaktadır. Acıbadem vakfı burs detayları için tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi başlıklı makalemizde Telefon kılıfı süsleme isi ve Telefon kılıfı süsleme isi nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

acıbadem sağlık ve eğitim vakfı burs başvurusu (2)bugün böbrekimi acilen satmak istiyorum (2)ACIBADEM SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI burs başvuru (1)ACIBADEM SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI burs başvuruları (1)acıbadem sağlık ve kültür vakfı bursu (1)acıbadem sağlıkta çalışrsan üniye burs ödeniliyormu (1)ntv bursa acıbadem ve salık (1)şükran yalçın acıbadem (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|