*

Adidas Bayilik Franchise Şartları

Spor ve sporcunun dostu olarak bilinen Adidas, dünya genelinde adını duyurmuş ve pek çok futbol takımına sponsorluğu ile bilinen ünlü firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Spor giyimde sektörün önde gelen firmalarından biri olan Adidas, bayilik hizmetleri ile her ülkede hizmet ağını genişletmektedir. Adidas bayilik (franchise) şartları nelerdir? daha yakından inceleyelim.

Adidas bayilik (franchise) şartları nelerden oluşmaktadır?

Firma öncelikle başvuru için gerekli belgelerin temin edilmesini istenmektedir. Belgeler içerisinde özellikle bayi mekanının detaylı bir şekilde rapor edilmesini talep etmektedir. Bayi dekorasyon ve tasarımı Adidas tarafından belirlenen şekilde dizayn edilmektedir. Normal büyüklükteki bir bayi için ortalama maliyet yaklaşık olarak 40 bin TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama 100 TL ile 600 TL arasında değişim gösteren firmadaki ürünler, bayi sahibinin önemli kar elde etmesine olanak sağlamaktadır.

adidas-bayilikDiğer yandan Adidas bayilik başvurusu için öncelikle firma ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bunun yanında başvuru için gereken belgelerin başvurusu anında hazır olması ve direkt olarak firmaya sunulması istenmektedir. Başvurusu sırasında düşündüğünüz bayi mekanının başka bir Adidas şubesine yakın olmamasına dikkat ediniz. Bu şekilde yapılan başvurular genelde firmadan geri dönmekte ve bayilik verilmemektedir. Yeni açılan AVM’ler konusunda şansınızı denemeniz daha kolay bir şekilde bayilik almanıza yardımcı olacaktır.

Adidas bayilik hizmetleri ve gerekli koşulları öğrenmek için aşağıda sizlere sunduğumuz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adidas Bayilik (Franchise) İletişim Bilgileri:

Adidas Web sitesi : www.adidas.com.tr
Adidas Türkiye Şirket Merkezi
Şakir Kesebir Cad.Gazi Umur Paşa Sk.No:25-27 34349
Balmumcu-Beşiktaş/İstanbul
Tel:0212/355 36 00
Fax:0212/267 36 70

Bir önceki yazımız olan Nucello Çiğ Köfte Bayilik Şartları başlıklı makalemizde nucello cig kofte ve Nucello Çiğ Köfte Bayilik Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

adidas bayilik (3)adidas bayilik şartları (1)adidas franchise (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |