*

2014-Ankara-Evlere-Ek-iş-veren-firmalarAnkarada Evlere Ek iş veren firmalar

Evet büyük şehirlerde oturmka bazen büyük avantaj, Ankara evde iş fırsatları ve evde yapılacak işler için sitemizi takip edebilirsiniz. Evde ne iş yapacağınıza karar verdi iseniz veya şuan iş sitesinde oldugunuza göre evde iş yapmak isitoyrsanız yapacagınız şey çok basit iş ilanı sitelerinden evde iş fırsatları ilanlarına göz gezdirip hangisinden ne kadar kazandığınızı kaba taslak öğrenip sonra bu işlerin uygun olanını seçmek ve iş başvurusu yapıp kazanmaya başlamak.

Ankara evde iş imkanları için ankarada veya internet üzerinden yapılacak bazı işler ile günlük 20 TL ye kadar ek gelir elde edebilirisiniz. Her yıl artan internet kullanımı ve internet reklam sektörü sayesinde dilerseniz yazı yazarak dilerseniz site açarak yok ben o işlerden anlamam diyorsanız el işçiliği evde yaparak para kazanabilirsiniz.Evinizde davetiye işi nikah şekeri işi veya kalem tesbih işi yapıp ek gelir elde etmeniz mumkun bunlarda ürüne göre değişmektedir . Örnek ürün başı 10 krş ile 30krş arasında ödeme yapılmaktadır en ucuzunu baz alsak günce en az 100 adet nikah şekeri yapabilirsiniz.

Buda size günlük 10 aylık ise 300 TL ek gelir elde etmenize yardımcı olur bunları yapmak zor değil hatta daha fazlasını yapabilirsiniz bir kaç komşunzu birleşip kendi ekibinizi kurarsınız örnek 10 krş veriyorsa firma komşunuza 7 krş veriyor dersiniz günlük her kişi 100 adet yapsa 500 adet 5 komşunuz ile yaparsnız ayrıca komşularınıza vereceğinizdende 0,03 tl kar edersiniz oda paramı demeyin 5 komşunuzun yaptıgı 500 x 0,03 tl = 15 TL siz elinizi hiç sürmeden kazanırsınız 10 Tl de kendi yaptıklarınız etti size 25 TL günlük 750 TL aylık ek gelir hemde bunun 450 TL si komşularınızın yaptıgı işten olacak şekilde .

Ayrıca fazla kalabalık olursnanız sohpet ederken çay içerken bu işler ievde komşularınız ile daha iyi vakit geçirerek sıkılmadan yapabilirsiniz evde dilerseniz hazır davetiyeleri katlayabilir dilerseniz Nikah Şekeri yapabilirsiniz. Ankara büyük şehir ankara evde iş imkanları da oyuzden oldukça ragbet görmekte. Önemki olan sizin ne iş yaptıgınız değüil önemli olan dogru ve zamanında yapmak iş verenleri bu konuda tatmin ederseniz sürekli olarak iş alabilirsiniz. ve aylık yukarda söylediğim rakamları ve daha fazlasını kazanmak imkansız değil böylelikle her ay kenara para bile arttırabilirsiniz.

Ankara evde iş fırsarları için davetiye veya Nikah şekeri işi için aşağıdaki maile mail atmanız veya sitemize yorum yazarak ev işleri veren firmaların sizi fark etmesini saglamanız için aşagıya iş hakkında bilgi ve iletişim bilgileirnizi yazınız. veya evdeis@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde çağrı merkezi işi nasıl yapılır,evden ek is nasil yapilir başlıklı makalemizde cagrı merkezi ile nasıl işler yapılır, evden çagrı merkezi arayan firmalar ve evden ek is nasil yapilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

14 Responses to “Ankarada Evlere Ek iş veren firmalar”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

  1. 14
    lütfiye kurt Says:

    çok acil iş arıyorum her türlü işi yaparım mandal işi kalem işi lütfen irtibat kurun ekibim var

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |