*

ardahan-evde-boncukArdahan da Evde Boncuk İşi Verenler

Türkiye’nin en küçük il merkezine sahip olan ili olan Ardahan, İstanbul’a çok uzak. Hal böyle olunca da Ardahan’da yaşayıp pahalılaşan yaşam şartlarına ayak uydurmak büyük illere yakın oturanlardan daha zor. Çünkü tek bütçeyle geçinemeyen evler, ek işlere istek duyuyorlar. Diğer büyük illerde bu olasılığı karşılamak çok normalken, Ardahan’da ne yazık bu biraz daha zor oluyor. Şimdiki yazımıza size Ardahan’da da ek iş yaparak para kazanma olanağını anlatarak devam edeceğiz.

Türkiye boncuk alanında özellikle nazar boncuk satımında geniş bir pazara sahip, tekstil alanında da Dünya’ nın öncüsü konumundaki Türkiye bluzlardan kazaklara kadar boncuk işleme işiyle ek iş olanaklarına yeni bir ivme kazandırıyor. Ayrıca hanımların oldukça kullandığı takıları yaparak da kolayca para kazanabilirsiniz.

Belediyeler veya yerel kuruluşlar bu konuda hemen hemen her sezon bir kurs açmakta eğer takı işine girecekseniz takı tasarımı kursuna, bluzlara takı işlemeye karar verirseniz de bir dikiş kursuna gitmenizde fayda var. Halk eğitimlerin bu alanda açtığı kurslar genellikle abiye, gelinlik veya bluz gibi tekstil eşyalarını işlemek üzerine kurs veriyor. İş başvurularınıza aldığınız eğitimleri eklerseniz daha kolay iş bulabilirsiniz çünkü firmalar eleman alırken deneyimlere dikkat ediyorlar.

Hangi alana yöneleceğinize karar verdiyseniz Ardahan’ da evden boncuk işi yaptıran birkaç firmayla görüşmelisiniz. Bunu internetten birkaç aramayla kolaylıkla bulabilirsiniz. Aşağıda iş bulabileceğiniz birkaç ilan verilmiştir.

İlan: Tüm Türkiye’ ye ve ilçeleri evde boncuk ve tespih dizme işi gönderiyoruz. İlgilenenler verilen mail adresine mesaj atabilirler. meh3503@hotmail.com

İlan: Evde yemeni kenarına pul ve boncuk işleyebilecek, temiz ve titiz çalışan bayan arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler verilen mailden lütfen bize ulaşsınlar. yemeniceyiz@gmail.com

İlan: Mutfak takımı ve oda takımları olarak pul işleme işi yaptırıyoruz. Daha önce benzer bir iş yapmış olan kişiler öncelikli tercihimizdir. Bizi aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. 0533 756 22 33

Siz de Ardahan ve ilçelerinde oturuyor, evde boncuk işi yaparak gelir elde etmek istiyorum diyorsanız bizi izlemeye devam edin, en iyi işi siz kapın.

Bir önceki yazımız olan Siirt de Evde Pul ve Boncuk İşleme İlanları başlıklı makalemizde Abiye kıyafet, bluz üzerine pul ve boncuk işleme ve ek iş yaparak gelir elde etme hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

bocuk is (1)evde yemeni boncuk işlemek için iş ilanı (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |