*

Bahçelievler civarında oturanların daha fazla tercih ettiği Bahçelievler Devlet Hastanesi, hem iş imkanı hemde sağlık hizmetleri sunuyor.

Kadrolu yada kadrosuz çalışmak için bütün hastanelere başvuru yapmanız mümkündür. Hemşire, asistan, hasta bakıcı, doktor asistanı, hostes, temizlik görevlisi, aşçı, muhasebe elemanı gibi iş alanlarında görev almanız mümkündür.

Bahçelievler Devlet Hastanesi iş başvuru formu gibi her hangi bir yerde döküman görmeniz mümkün değildir. Kamu alımları devlet tarafından yapıldığı için direkt olarak başvuru yapmanız olmaz. Özel alımlarda ise bizzat Bahçelievler Devlet Hastanesine gidip cv teslimi yapmanız yada iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

bahcelievler-devlet-hastanesi-is-basvurusu-nasil-yapilirSizinle paylaşacağımız iletişim linkine mail adresinizi yazarak bu konu hakkında sorularınızı da iletebilirsiniz.

Adınızı, soyadınızı, mail adresinizi ve konunuzun başlığını girerek alt kısma ise sorularınızı yazabilirsiniz. Örneğin;

bilgilerinizi girdikten sonra, hastanenizde (pozisyon adını) yazarak çalışmak istiyorum. Nereye ve ne şekilde başvuru yapmalıyım? Gibi soru sorarak cevap mailine göre hareket edebilirsiniz. Bahçelievler Devlet Hastanesine özel görevler için iş başvurusu yapmanızın bundan başka yolu yoktur.

Bu işlemler esnasında, CV nizin hazır olması gerekmektedir. Daha önce başka bir hastane yada sağlık kuruluşunda çalışmış iseniz işe alınmanız daha da kolaylaşabilir.

Hastane gibi yerlere iş başvuru yaptıktan sonra, geri dönüş yapılması uzun sürebiliyor. Bu nedenle beklemeniz gerekebilir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş Başvurusu Bilgi için Tıklayınız…!

Bir önceki yazımız olan PTT Sözleşmeli Mühendis, Avukat, Gişe Görevlisi, Tekniker ve Dağıtıcı Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

bahceli evler devlet hastanesi is ilanlari (3)Bahcelıevler devlet hastanesı ıs basvurusu (3)haseki hastanesi sözleşmeli personel alımı (1)haseki hastanesi iş ilanı (1)haseki devlet hastanesi personel is basvurusu (1)bahçelievler devlet hastanesine cv ile başvuran varmı (1)bahcelievler devlet hastanesi sosyolog alimi (1)bahçelievler devlet hastanesi eleman alımı (1)bahçelievler devlet hastanesi bakici (1)bahcelievler devlet hadtanesine eleman (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

5 Responses to “Bahçelievler Devlet Hastanesi İş Başvurusu”

 1. 5
  hasta bakıcısı Says:

  Uzun süredir web sitenizi takip ediyorum teşekkürler

 2. 4
  TUBA ALTUNIŞIK Says:

  İSTANBUL MELTEM HASATANESI YASAM HASTANESI CALISTIM SUANDA KILIS TE BAZI NEDENLERLE ALAKALI KILIS DEVLET HASTANSINDE CALISIYORUM HASTA KAYIT DASANIŞMA VE DOKTOR SEKRETERLIGI YAPTIM EGRKI IHTIYACINIZ OLURSA SIZINLE CALISMAKTAN COK MUTLU OLURUM

 3. 3
  sultan Says:

  slm ben temizlik elemanı olarak iş bakıyorum hastenede saygılar

 4. 2
  gökhan ayhan Says:

  ben bahçeli evlerde oturuyom temizlik işinde çalışmak ıstıyorum şuan çalısmıyorum 0535 6284418

 5. 1
  vildan vural Says:

  ben haseki eğitim araştırma hastanesinde tıbbi sekreter olarak çalışmaktayım ek iş olarak akşam 17:00 dan sonra sabaha kadar çalışabileceyim ve cumartesi pazarda olabilir çalışabileceğim iş bakıyorum

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |