*

Bardak Mısır Bayiliği

Her geçen gün bayi sayısı artan bardak mısır, çeşitli firmalar tarafından bayilik hizmeti ile pek çok şehirde boy göstermeye başlamaktadır. Özellikle büyük şehirlerde oldukça yaygın bir tüketime sahip olan bardak mısır bayiliği, birtakım koşullar altında verilmektedir. Bu koşulları sağlayan herkes küçük bir sermaye ile bayilik hizmetinden yararlanabilmektedir.

Bardak mısır bayiliği veren firmalar nelerdir?

Bardak mısır bayiliği veren firmalar arasında;

– Magic Corn
– Daily Fresh Foods
– Glorious MilkCorn
– Melo Corn
– MilkCorn
– Nelson’s
– Nurcorn

bardak-misir-bayilikyer almaktadır. Her firma bayilik hizmeti için kendi içerisinde çeşitli şartlar bulundurmaktadır. Ancak hemen her firmanın bayili için aradığı şartlar birbirine yakındır.

Bardak mısır bayilik şartları nelerdir?

Firmaların bayilik şartları arasında ilk olarak karşımıza çıkan verilen ekipmanların ve malzemelerin kullanılması olmaktadır. Bunun yanında firmaların kendi belirledikleri standart ve tarifelere bağlı kalınması önemli bir konumda yer almaktadır. Ayrıca satış yerinin satın alınması ya da kiralanması tamamen bayilik başvurusu yapan kişiye aittir ve işyerlerinin insan trafiği yoğun olan yerlerde alınması ya da kiralanması firmaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Bayilik başvurusu yapan kişiler, firmalar tarafından belirli dönemlerde verilen eğitimlere katılmayı kabul eder. Bu eğitimler verilen hizmetin kalitesini artırma konusunda büyük bir önem arz eder. Bu nedenle her bayinin kesinlikle katılması ve eğitimler ile kendilerini geliştirmeleri talep edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Video Hazırlayarak Para Kazanma İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

bardak mısır sponsor (2)amasya bardak mısır bayileri telefon numarası (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |