*

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları

Her geçen yıl bünyesine dahil ettiği yeni bayilikler ile hizmet ağını genişleten Bursa Kebap Evi, özellikle modern ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sektörde oldukça hızlı bir büyüme göstermektedir. Çeşitli şartlara göre bayilik veren firma, bayilik başvurusu yapan kişilerde ilk olarak bu şartlara dikkat etmektedir. Bursa Kebap evi bayilik (franchise) şartları nelerdir? şimdi bunları daha yakından inceleyelim.

Bursa Kebap Evi bayilik şartları nelerdir?

Bursa Kebap Evi’nin bayilik hizmeti almak isteyen kişilerde ilk aradığı şart, bayi mekanının işlek ve insanların sıkça bulundukları caddelerde olması şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında bayi mekanlarının belirli büyüklüklerde olması yine firmanın önemli kıldığı şartlardan biridir.

bursa-kebap-evi-bayilik1Diğer yandan Bursa Kebap Evi, her bayi için kendi bünyesinde belirlediği tasarım ve dekorasyonu bayilere uygulamaktadır. Ayrıca bayiler belirli zamanlarda verilen eğitimlere katılmak zorundadır. Kaliteli hizmetin devamlılığı için önemli bir konumda yer alan eğitimlere katılmak bayi başvurusunda kabul edilen şartlar arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra firma, bayilerine 60 günlük sermaye desteği yanında yüzde 70 oranında yatırım iade garantisi sunmaktadır. Ayrıca bayiler için personel desteği de yine firmanın kendisi tarafından verilen ayrıcalıklar arasında bulunmaktadır.

Siz de düşük maliyet oranları ile önemli ölçülerde gelir elde etmek istiyorsanız ve yaptığınız yatırımın hızlı bir şekilde geri dönmesini amaç ediniyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden Bursa Kebap Evi ile kendi bayinizin sahibi olun.bursa kebap evi bayilik, Bursa Kebap Evi Bayilik (Franchise) Şartları,Bursa Kebap E

Bursa Kebap Evi İletişim Bilgileri:

Adres: Namık Kemal Mahallesi Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak. Helvacı Plaza No:1 Esenyurt/İSTANBUL

Telefon: +90 212 690 52 52

Fax: +90 212 690 02 03

E-Posta: info@bursakebapevi.com

Bir önceki yazımız olan Evde tez yazarak para kazanma başlıklı makalemizde Evde Tez Yazarak Para Kazanma, Evde Tez Yazma İşi ve tez yazma Evde Tez Yazma İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |