*

çerkezköyde evlere iş veren firmalar

Özellikle evde boş vakitlerimi değerlendirerek para kazanmak istiyorum diyorsanız ve de Çerkezköyde yaşıyorum diyorsanız Çerkezköy ek iş ilanları yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Öncelikle para kazanmak için sadece firmaların sizlerle iletişime geçmesini beklemeyin, siz hemen internetten satışınızı yapabileceğiniz ürünler üretmeye başlayabilirsiniz. Kargoda bozulmayacak ürünler üreterek bunları satabilirsiniz.

Çerkezköyde evden para kazanmanın ikinci yolu ise eve ek iş veren firmaların sizi bulmasını sağlamak olacaktır. Bu işler çok farklıdır. Birkaç örnek verecek olursak; oya işleme, boncuk işleme, mandal montajı, makale yazma, etiket hazırlama bunlardan sadece birkaçıdır. Bunlar için el yeteneğinize güvenmiyorsanız sadece bilgisayar üzerinden çalışabilirim diyorsanız makale yazarak da para kazanabilirsiniz. Eğer Türkçe imla kurallarını biliyorsanız, yazılarınız akıcı bir dile sahipseniz makale firmaları ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu tarz firmalar müşteriyi sizin için bulurlar ve size de sadece yazınızı yazmak kalır. Makale işinde kelime başı para kazanırsınız. Bu tarz firmaların sizi bulabilmesi için yorum bölümünü kullanmayı unutmayınız. Ayrıca aşağıda bulunan uyarı yazımızı da mutlaka okuyunuz.

UYARI : Sitemiz sizlerden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiçbir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Makalelerimizin altına isim soy isim ya da telefon numaralarınızı yazmamanızı önemle hatırlatır, kötü amaçlı kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmamanızı isteriz. Yorumlara yazılan tüm bilgilerden üyeler sorumlu olup, internet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca sadece mail adreslerinizi bırakarak bizlerle iletişime kolayca geçebilir ve gelişmeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler, e-mail adreslerini verdikleri takdirde dönüş sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eve iplik temizleme işi veren firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

çerkezköyde evlere iş veren firmalar (39)çerkezköy kapaklı evlere iş veren firmalar (28)çerkezköy evlere iş veren fabrikalar (27)çerkezköy evlere iş veren firmalar (24)çerkezköyde evlere iş veren fabrikalar (23)çerkezköy evde iş (23)çerkezköy de evlere iş veren yerler (22)çerkezköy evde iş imkanı (20)cerkezkoy evlere is (18)çerkezköy ek iş ilanları (17)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
  1. Tekirdağ merkez dedi ki:

    Ne iş olsa yaparım evde

  2. Zeynep Polat dedi ki:

    Slm hayırlı günler diliyorum ben çerkez köy Kizilpinar da ikamet ediyorum bana ek işe ihtiyacım var çorap paketleme işi yapmak boncuk işi de olur tesbih işi de olur ihtiyacım var iletişim Numaram veriyorum ararsanız sevinirim 0553 161 5475 iletişim Numaram

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|