*

Çiğköfte sektörünün büyüyen yüzlerinden biri olarak karşımıza çıkan Çigköftemiss, sektörde giderek adını duyurmakta ve bayilik hizmeti ile her geçen gün hedef kitlesini büyütmeye çalışmaktadır. Kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetinin üst safhalarda yer aldığı firma, kendisine has lezzeti ile her geçen gün ilerleme kaydetmektedir. Sektörde önemli bir konumda olması firmanın yeni bayilikler ile daha fazla insanlara ulaşmasını gerekli kılmıştır. Çiğköftemiss bayilik şartları ve iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Çiğköftemiss bayilik şartları ve iletişim bilgileri nelerdir?

Daha iyi bir hizmet için temsilcilikler arayan Çiğköftemiss, herhangi bir şekilde franchise ve isim hakkı bedeli almamaktadır. Bunun yanında kota ve limit gözetmeyen firma, verdiği bayiliklere istedikleri kadar günlük ürün temini yapabilmektedir. Ancak firma kendi bayilerinde başka ürünlerin satışına hiçbir şekilde izin vermemektedir.

cigkoftemiss-bayilikDiğer yandan Çiğköftemiss ile bölge bayisi olarak ana bayi halini almak ve alt bayilikler meydana getirmek mümkündür. Bunun için öncelikle yapılması gereken bölge bayiliği başvurusunda bulunmak ve ardından başvurunun kabul edilmesi halinde alt bayiler oluşturmaya başlamaktır.

Eğer siz de kendinize ait bir çiğköfte işletmeniz olmasını istiyorsanız ve bu hizmeti yıllara dayanan birikim ve tecrübesi ile Çiğköftemiss firmasından almayı düşünüyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden yazımızın sonunda sizler için sunduğumuz Çiğköftemiss bayilik ve iletişim bilgilerine yakından bakın ve bir an önce bayilik başvurusunda bulunun.

Çiğköftemiss Bayilik Şartları Ve İletişim Bilgileri:

Adres: Alemdağ Cad. Güler Sok. Güler İşhanı No:2/45 Ümraniye-İSTANBUL

Telefon: (0216) 327 96 65 – Fax : (0216) 391 99 38

e-mail: bilgi@cigkoftemiss.com

web: www.cigkoftemiss.com

Bir önceki yazımız olan Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |