*

Çilek Mobilya Bayilik Şartları 2014

Çilek Mobilya 1995 yılında Bursa İnegöl’de küçük bir mobilya dükkanında başlayan ticari hayatına bugün dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri olarak devam ediyor. Özgün ve konsept mobilya modelleriyle bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalarda dünya çapında aranan markalardan bir olmayı başaran Çilek Mobilya, Franchise modeliyle Dünyanın birçok ülkesinde de faaliyet gösteriyor. İstikrarlı büyümesiyle global bir marka olma hedefine doğru ilerleyen Çilek, günümüzde aralarında Dünya starlarının çocuklarının da olduğu, dünyada üç milyondan fazla çocuğun odasında yer alıyor. Toplam 5 kıtada, 66 ülkede 444 satış noktasında, 2.000 çalışanı ile faaliyet gösteren Çilek mobilya günümüzün en iyi kazandıran fırsatlarından biri sayılıyor. cilek mobilya bayilik ve franchise sartlari 2014 1 300×175

Çilek Mobilya Bayilik ve Franchise Şartları 2014

Sektöründe lider olan Çilek; bebek, çocuk ve genç mobilyaları ve oda aksesuarlarında, “Çilek Odası” konsepti altında mağazalarında müşterilerine hizmet veriyor. Çilek Mobilya, her geçen gün yeni franchise mağazalarıyla Dünyanın ve Türkiye’nin her yanında müşterilerine ulaşıyor. Bütün Çilek mağazaları aynı konseptte ve büyük mağazalarda olmak koşuluyla, AVM’lere, işlek caddelere kriterlerine uygun olmak kaydıyla franchise veriliyor. Türkiye’deki en hızlı büyüyen % 100 yerli sermayeyle kurulan tanınmış mobilya markası olan Çilek, franchise (bayilik) usulü ile her geçen gün mağaza sayısını arttırıyor. Özellikle doğru lokasyonda, iyi konumlandırılmış mağazalarla yüksek ciro yapmak garanti oluyor. Bu durumdaki her mağaza da, bir diğeri için referans oluyor.

Bu nedenle Çilek lokasyona çok önem veriyor. Şehrin merkezlerinde, caddelerde, kentin göbeğinde mağazaları için bayilik veriyor. Çilek Mobilya Franchise bedelini bir kez ödeyerek ömür boyu kazandıran bir işin kapılarını açabilirsiniz. 150 bin ile 350 bin TL arasında sermayesi olan müşteriler kazancını katlayarak arttırma fırsatı yakalayabilirler. Yatırım yapmak, iyi para kazanmak, isdihdam sağlamak isteyenler, getirisi yüksek, satışı garanti ve müşterisi hazır olan şirketine yatırım yapmak üzere bayilik alabilirler. Türkiye’nin 100 büyük şirketi arasında bulunan Çilek Mobilya’nın franchise mağazasını açarak bu fırsatı değerlendirebilirler.

Çilek Mobilya’nın Türkiye’deki bayilerinden biri olmak isteyenler için şartlar şöyle sıralanabilir.

Çilek Mobilya

Franchise: 174

Yeni açılacak: 25

Başlangıç bedeli:

Metrekare ve lokasyona göre maliyetler değişmekle birlikte 150 bin ile 350 bin TL arasında sermaye gerekiyor.

Royalty…

Alınmıyor. Hedeflenen iller…

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye

Bir önceki yazımız olan 2014 -2015 öğrenim kredisi başvuruları ne zaman başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

çilek mobilya evde iş (1)inegol çilek mobilya eve iş verme (1)inegolde mpbilya bayilik şartları (1)IQF organik çilek mail (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|