*

Çorum Şeker Fabrikası Daimi İşçi Alımı İlanı

2014 İşkur Çorum Şeker Fabrikası Daimi İşçi Alımı İlanı , Bu işgücü istemi, İŞKUR’un ÇORUM ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

T.ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. Son Başvuru Tarihi : 13 Ocak 2014 Yayınlanma Tarihi : 02 Ocak 2014, Sayı : 16307

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI BELGESİ BULUNANLARA (YOKSA C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI BELGESİ) ÖNCELİK TANINACAKTIR.

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

– Taleplerde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. **Erkek Adayların Askerlikle ilişiği (muaf, yapmış veya tecilli) bulunmaması gerekmektedir-

– İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Elektrik Mühendisi

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi Elektrik Mühendisliği Lisans

s11 İşkur Çorum Şeker Fabrikası Daimi İşçi Alımı İlanı

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler
İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Bir önceki yazımız olan 2014 BUMKO Bilişim Memuru Alım İlanı başlıklı makalemizde 2014 BUMKO Bilişim Memuru Alımı, 2014 erkek koruma arayanlar ve 2014 memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

çorum seker fabrikasi isci alimi (12)çorum işkur evde iş ilanları 2016 (4)corum iskuryeni is ilanlari (3)iskur corumda ne zaman isci alacak (1)iskur corumda evde is tel (1)çorumdan evlere iş gönderen firmalar (1)corum seker fabrikasi paketleme bolumu (1)corum seker fabrikasi isci alimi 2016 (1)ahlatci guvenlik alimi (1)çorum işkurdan 2016 işçi ali (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |