*

Eti Maden İşletmeleri Eskişehir İşçi alımı

eskisehir eti maden isletmeleri isci alimi 1 Eskişehir Eti Maden İşletmeleri İşçi alımıÜlkemiz bor minerallerinin üretilmesi, işletilmesi ve pazarlanması görevini üstlenmek üzere faaliyet gösteren Eti Maden İşletmeleri işçi alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Madencilik, Metalurji ve Kimya alanlarında faaliyet gösteren uluslararası bir kuruluş olan Eti Maden İşletmeleri Eskişehir’de bulunan işletmelerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlar içim eleman alımı yapmak üzere ilan yayınladı.

Ülke ekonomisine katkısı, sürekli yeni isdihdam yaratması açısından sektöründe lider kurumlar arasında bulunan Eti Maden İşletmeleri Eskişehir işletmelerinde yüksek bilgi birikimiyle ileri teknolojiyi kullanarak, verimlilik ve karlılık ilkeleri içinde uluslararası kalite standartlarında üretime katkıda bulunacak personeller alınacaktır.

eskisehir-eti-maden-isletmeleri-isci-alimiEskişehir Eti Maden İşletmeleri bünyesinde Proses işçisi olarak çalışmak isteyen adayların taleplerinde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) KPSS P94 sonuçları geçerli olup, başvurular buna göre yapılacaktır. Eski hükümlü ve engelli kadrosu için de işçi alımı yapılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Eti Maden İşletmeleri Bandırma İşçi alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |