*

Ev hanımlarına evde iş veren yerler

Bildiğiniz gibi ev hanımları,evde yapılması gereken bütün işlerin üstesinden gelebiliyor.Bunun dışında çocuk,yemek,ütü,çamaşır gibi işlere de tekrar ev hanımları koşuyor.Ancak bütün bu işleri yaptıktan nihayetra çıkarıp kim beş kuruş veriyor?Hdahil kimse değil mi?Bilirsiniz bayanlar el becerisi olarak oldukça başarılıdırlar.

Verilen her işin üstesinden gelebilecek kapasiteye sahip olan ev hanımları dahilin evde yapılacak hiçbir iş güç gelmez.Gelin size hem evinizin işlerinden kalmayacağınız,hem de evinizde çalışarak para kazanabileceğiniz işlerden bahsedelim.Son vakitlarda evde yapılacak işler oldukça rağbet görüyor.Paraya ihtiyacı olan bir çok ev hanımı,evden çalışarak eşine destek oluyor.

Mandal montajı,boncuk işleme,kına paketleme,nikah şekeri,davetiye katlama,dantel işi ve gelin çiçeği gibi işleri yaparak hem ekonomik hürlük sağlıyorlar hem de evlerinin bütçesine katkıda bulunuyorlar.Ev hanımlarına evde iş verenler de işlerini yaptırarak,ev hanımlarına evde iş imkanı sağlıyorlar.

Eğer siz de evinizde çalışarak bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız ve bu işler tam banne göre diyorsanız sayfanın en altında yer alan yorum bölümünden iş duyurularınızı ücretsiz ve aza olmadan yayımlayabilirsiniz.

Bunun tarafı giza,evlere iş veren firmalar da duyurularını yayımlayarak,ev hanımlarına iş fırsatı sunabilirler.

EVLERE BONCUK İŞİ VERİLİR

Evde boncuk işleyecek bayanlar arıyoruz.Özellikle abiye üzerine boncuk işlemeyi bilen,daha önceden deneyimli bayanların başvurularını bekliyoruz.0542 776 55 56

Bir önceki yazımız olan İzmir Evlere Ek iş İlanları başlıklı makalemizde ek gelir evlere iş veren yerler izmir, evlere abiye işi verilir ve evlere ıs ımkanı ızmır hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

eve is veren firmalar İstanbul (79)erzurunda ev hanımlarına evdeiiş (1)ev hanımlara evde iş (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |