*

Birçok kişinin kendi imkanları ile yapabileceği işlerden biri olarak karşımıza çıkan evde ahşap boyama işi, önemli bir kazanç kapısı olarak görülmektedir. Farklı firmalar tarafından ihtiyaç doğrultusunda kişilere verilen işte birbirinden farklı ürünler boyanmaktadır. Firmalar sahip oldukları işleri evlerinden boyama işi yapabilecek kişilere çeşitli bölümler halinde vermektedir.

Evde ahşap boyama işinde neler yapılmaktadır?

Evde ahşap boyama işi içerisinde pek çok farklı ürün karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında süs eşyalarından evde kullanılan ürünlere kadar pek çok şeyi göstermek mümkündür. Boyama işinde tecrübeli olan kişiler kısa süre içerisinden bu işten önemli oranda paralar kazanabilmektedir. Yeteri kadar tecrübeli olmayanlar ile öncelikle yavaş yavaş işi öğrenmeye başlamakta ve bunun ardından ciddi oranda paralar kazanmaya başlamaktadır.

Evde Ahşap Boyama İşi
Ahşap boyama işi öncelikle yeteri kadar işi bilmeyen kişilere firmaların kendisi tarafından öğretilmektedir. İşin öğrenilmesi ardından kişilere evde yapabilecekleri farklı ürünler verilmekte ve bu ürünlerin boyanarak belirli bir süre içerisinde teslim edilmesi istenmektedir. Her işte olduğu gibi ahşap boyama işinde de zamanında teslim önemli bir konumda yer almaktadır. Ayrıca yapılan iş için ödeme iş tesliminde gerçekleştirilmektedir. Evde yapılan diğer işler gibi ahşap boyama da işin teslim edildiği sırada gerçekleşmektedir.

Siz de kendi imkanlarınız ile evinizden gelir elde etmek ve bu şekilde aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız, yapmanız gereken bu konuda iş sağlayan firmalar ile iletişime geçmek ve sonrasında kendi paranızı kendiniz kazanmanız olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İş Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizde 2014 İş Kredisi Nasıl Alınır ve iskredisi nasil alinir hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

ahşap boyama dükkanı açmak (4)ahsap boyama is ilanlari (3)ahsap boyama işleri (3)Ahsap boyama dukkani acmak istiyorum (2)ahşap boyama dükkanları (2)ahşap boyama para kazandırır mı (2)evde ahşap boyama işi (1)evde ahşap boyama (1)dekoratif ahşap boyama iş ara (1)ahsap boya isi (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

7 Responses to “Evde Ahşap Boyama İşi”

 1. 7
  nuh Says:

  AHŞAP BOYAMA KURSUNDAN MEZUN, EVDE AHŞAP VE CAM BOYAMA YAPMAKTAYIM. ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

 2. 6
  Saadet Says:

  Ben ahşap boyamayı çok seviyorum.Elim bu işe yatkındır.isteyen firmalara yapabilirim. Lütfen benimle iletişime geçiniz.

 3. 5
  Hayale Says:

  Paraya ihtiyacım var.elimin çok hızlı olduğunu düşündüğüm için bu işi istiyorum

 4. 4
  atike gülmez Says:

  Bende hertürlü ahşap boyama işini yaparım. Bu işin 3 yıl eğitimini aldım. Evde bu işi yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var.

 5. 3
  Gonul Says:

  21 yıllık ahşap boyama öğretmeniyim evde ahşap boyama yapmak istiyorum

 6. 2
  sabiha pakkan Says:

  evde ahşap boyama işi yapmak istiyorum.iki yıl ahşap boyama kursuna gttim,bu işe ihtiyacım var,ilgilenirseniz sevinirim.

 7. 1
  ebru Says:

  Kolayca yapabileceğim bir iş. Böyle el işlerine elim oldukça yatkındır. Yardimci olursaniz çok sevinirim. Bu işe ihtiyacım var.

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |