*

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

El becerisi oldukça iyi, hayallerini kullanarak bir çok tasarımda bulunabilen ve bu el becerilerini ve tasarımlarını hayata geçirerek paraya çevirebilen bir çok ev hanımı bulunmaktadır. Bu şekilde mumlar yaparak, sabunlar yaparak, farklı süslemeler ve hediyelik eşyalar yapabilen bir çok ev hanımı yapmış oldukları el sanatlarını paraya çevirerek kendi kazançlarını kendileri için kazanabilmek de hem bir hobi hem bir iş imkanı yaratmaktalar.

Bu şekilde el beceri ve tasarımlarını kullanarak yapılan işlerden biriside EVDE BİLEKLİK YAPMA İŞİ dir. Çok fazla maliyeti gerektirmeyen, çok farklı materyallerin çok uygun fiyatlara alınarak farklı tasarımlar elde edilmesi ve özelikle hediyelik bijuteri dükkanlarında satarak para kazanmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bazı firmalar da farklı tasarımlar ve örnekler vererek ev hanımlarına tüm malzemeleri vererek TAKI YAPMA İŞİ vermekte, ürünlerin zamanında ve istenilen şekilde teslim edilmesinde ücretleri EV HANIMLARINA ödenmektedir.

Sizde bu şekilde bir el becerinizi kullanarak farklı tasarımlarla yola çıkarak zamanla çok daha güzel şeyler yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eve Bileklik İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorumbölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

bileklik satarak para kazanılırmı (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |