*

Evde Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazanın

Evlerimizdeki beyaz eşyalarımızın üzerinde çeşitli mıknatıslı meteryaller bulunur. Bunlar çoğu zaman resim, yazı, kartvizit, ilan vb. gibi ürünler olmaktadır. İşte bu süs tarzı yapışkanlı süsleri sizde yaparak para kazanırsınız. İlk olarak ne tür bir buzdolabı süsü yapacağınıza karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra bir tarafı yapışacak şekilde ya mıknatıslı bir taraf oluşturulur ya da tutunacak bir tarafı olmalıdır. Gerisi sizin tasarımınıza kalmıştır.

Değişik tarzlar deneyerek bunları en yakın satış yapacağınız yere götürür satarsınız. Biraz tasarım isteyen ve çeşitli şekillerde olmak zorunda olan bu süsler günümüzde çok tutulmaktadır. Çünkü zamanımızda birçok beyaz eşyamızın üzerine böyle süsler bulunuyor.

İzmir-Evlere-Ek-işPeki bunları niye kendimiz üretip satmayalım diye düşünen ev hanımları ve bu işlerle ilgilenen beylere göre iyi gelir getiren işler arasında bulunuyor.

Zamanımızda yaptığımız bu süsler eşliğinde süslenen beyaz eşyalarımız çok popüler olmakta ve göz almaktadır. Yaptığımız tasarım ne fazla abartılı olmalı ne de sönük kalmalıdır. Bu süslerin genelde bir standardı bulunmaz. Çünkü her insanın fikri ve tarzı farklı olduğu için üretirken çok değişik şekiller çıkacaktır.

Zamanla buzdolabı süsü yaparak ve bunları gerekli yerlere ulaştırarak satışını yapmayı düşünmelisiniz. İnternetten bu konularla alakalı görselleri takip ederek üretirken model ve şekil açısından fikir edinebilirsiniz. Bu fikirlerinizi kendi çabalarınızla hayata geçirmeli ve para kazanmaya başlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Volvo Bayilik Şartları Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

evde buzdolabi susu yaparak nasil para kazanilir (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |