*

Evden-Çağrı-Merkezi-işi-nasıl-yapılırEvde çağrı merkezi işi nasıl yapılır,evden ek is nasil yapilir

Evde çağrı merkezi işi yapmak pek çok ev hanımı veya evde çok fazla boş vakti olan kızlar için tamda ideal bir ek iş fikridir.Çünkü evde çağrı merkezi işi yapmak için çok da fazla yeteneğinizin olmasına gerek yoktur.İhtiyacınız olan tek şey güzel bir ses tonuna sahip olmanız ve ikna yeteneğine sahip olmanızdır.Evlere çağrı merkezi işi veren firmalar genelde ses tonu güzel ve ikna kabiliyeti yüksek elemanları seçmektedir.

Evde çağrı merkezi işi yapmak için atılması gereken adımlar ise ;Çağrı merkezi işi yapacağınız firma hakkında küçük bir araştırma yapmayı ihmal etmeyin.Bunun yanında ekipmanın firma tarafından ne şekilde sağlanacağı ve hangi saatler arasında çağrı merkezi işi yapabileceğinizi başlangıç aşamasında firma ile anlaşın.

Evde çağrı merkezi işi yapmak istiyor ve firmaların size ulaşmasınımı istiyorsunuz. yada Firmasınız ve evlere çağrı merkezi işi yapacak eleman bulmada sıkıntı çekiyor ve evlere çağrı merkezi işi verecek personelmi arıyorsunuz. Yapmanız gereken bu yazımızın yorum kısmına iletişim bilgilerinizi anlaşılır şekilde yazmanız yeterli olacaktır.

cagrı merkezi ile nasıl işler yapılır,evden çagrı merkezi arayan firmalar,evden ek is nasil yapilir

Bir önceki yazımız olan Evlere Kurdele işi verilir başlıklı makalemizde evlere nikah şekeri verilir, Kurdela nakis ve kurdeladan gül yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

9 Responses to “Evde çağrı merkezi işi nasıl yapılır,evden ek is nasil yapilir”

 1. 9
  Mehtap Zoroğlu Says:

  29 yaşında lise mezunu sosyal hizmetler ön lisans öğrencisiyim toplan da 3 yıl kadar sekreterlik ve santral elemanı olarak çalıştım diksiyonum düzgün ve ses tonumun telefon görüşmeleri için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizinle çalışmak isterim.

 2. 8
  Ayşe Güncan Says:

  Edebiyat öğretmeniyim. Ses rengimin bu iş için uygun olduğu kanaatindeyim. Sizinle çalışmak isterim.

 3. 7
  özlem Says:

  Babada is verin 05073624941 numaram

 4. 6
  Aycan Says:

  Bol bol boş vaktim var bu işi yapabilirim. Ulaşmak için aycandmn4@gmail.com

 5. 5
  raziye kocamaz Says:

  bende evde ek iş yapmak ıstıyorum cagrı ısı olabılır

 6. 4
  Ayşen Says:

  meraba 2o yasındayım daha once optiktr te 5 sene çalıştım evlendim eşim dışarda çalımma izin vermediği için ve ben çalışmaya cok hevesliyim sizinle çalışmak istiorum ikna kabiliyetim cok fazla ilgilenirseniz sevinirim iyi günler

 7. 3
  MELİKE KARTAL Says:

  Merhaba evden çağrı merkezi işi yapmak istiyorum.14 yıl kadar radyo yayıncılığı yaptım ses tonum ve diksiyonum düzgündür.ilgilenen firmaların mail atmasını rica ediyorum

 8. 2
  Nurhayat Says:

  benimde yeterince boş zamanım var.ayrıca güzel bi sesim var,bunu yapabilirim..mail ile ulaşınnnnn

 9. 1
  Elif Says:

  Ben üniversite öğrencisiyim ve birçok boş zamanım var bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum telaffuz ve diksiyonda herhangi bir sorunum yok

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |