*

Evde Çamaşır Yıkama Hizmeti

Kadınlara evde iş olanağı sağlama konusundan önemli bir konumda yer alan evde çamaşır yıkama hizmeti, oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılan işler arasında yer almaktadır. İşin başlangıcında ilk olarak çamaşırlar teslim edilmekte ve her çamaşır kendi sınıfına ayrılarak doğru bir şekilde yıkanmaktadır.

Evde çamaşır yıkama hizmeti nasıl yapılmaktadır?

Bu işi genelde bekar ve kendi çamaşırlarını yıkama konusunda sıkıntı çeken kişiler talep etmektedir. Çamaşır yıkama hizmeti sağlayan firmalar, iş yoğunluğunda ek iş gücüne ihtiyaç duymakta ve bunun ardından evde çamaşır yıkayabilecek kişiler aramaktadır. Firma bünyesinde yıkanması gereken fazla çamaşırlar bu işi talep eden kişilere verilmekte ve verilen çamaşırları evde yıkayarak geri teslim etmeleri istenmektedir.

evde-camasir-yikamaFirmalar tarafından evde yıkanmak üzere verilen çamaşırları yıkarken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Örneğin renkli ve beyaz çamaşırların aynı anda yıkanmaması ya da çamaşırın türüne göre belirli sıcaklıklarda yıkama yapılması gerekmektedir. Yanlış yıkama bir çamaşırın başka bir çamaşıra boya vermesine veya çekmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle yıkama esnasında uyulması gereken kriterlerin göz ardı edilmemesi tavsiye edilmektedir.

Evde çamaşır yıkamanın ücretlendirme safhası ise yapılan anlaşmaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazen çamaşır adeti başına ödeme yapılabildiği gibi bazen de makine başına ödeme yapılması mümkün olmaktadır. Ancak her iki durum da genelde evde bu işi yapan kişinin yararına olacak şekilde sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |