*

Evde Çeviri işi Yaparak Para Kazanmak

Son yıllarda tercih edilen ve oldukça popüler iş imkanları arasında olan EVDE ÇEVİRİ İŞİ imkanı ile bir çok kişi ek gelir ve para kazanmakta. Özelikle öğrenci, akademisyen, ev hanımları, tarafından yani bir yabancı dil bilen bir çok kimsenin evlerinden yapabilecekleri bir iş imkanıdır.

Çeviri yaparak para kazanmak için kişilerin belirli düzeyde bir yada iki dil biliyor olmaları ve akıcı bir şekilde konuşuyor ve çeviri yapabilecek düzeyde olması gerekmektedir.

Çeviri yapmak için kitap çevirisi, bazı iş yerlerinde çeviri yaparak, bazı İnternet sitelerinde çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Özelikle makale çevirisi yaparak ciddi anlamda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer yabancı dilinizi iyi kullanabiliyor ve Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye yada farklı dillerde çeviriler yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu şekilde iş vermek isteyen firmaların size ulaşması için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz yada firmaların vermiş oldukları ilanları takip ederek evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Çeviri İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Bohça İşi, Evde El İşi İlanları başlıklı makalemizde dikiş dikme, El işi yaparak ek gelir elde etme ve etiket hazırlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde çeviri işi (1)evde çeviri işi yapmak (1)evden tercüme iş ilanları (1)evden tercüme işleri (1)konya ek iş tercüme (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

18 Responses to “Evde Çeviri işi Yaparak Para Kazanmak”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

 1. 18
  muhammed Says:

  adim muhammed elwan email adresim elwanm914@gmail.com
  arapca turkce ceviri yapabilirim

 2. 17
  Rüya Solmaz Says:

  Merhabalar. Bu sene liseden mezun oldum dil bölümünden. İngilizce öğrt bölümüne gideceğim inşallah. İng-Türkçe, Türkçe-İng çevirilerini gayet iyi yapabiliyorum.. ve çeviri işine bi başlangıç yapmak istiyorum..

  rukiye_eroglu1@outlook.com.tr

 3. 16
  Seda Says:

  Odtü ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. İng-tr, tr- ing dil çiftlerinde çeviri yapabilirim.

 4. 15
  Seniha Ergene Says:

  Merhabalar. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim. Önceleri İngiltere ve Amerika’da uzun dönem kaldım, dolayısıyla hem İngilizce hem Türkçe’ye hakimiyetim ileri seviyededir. Freelancer olarak her iki dilde de birçok konuda çeviriler yapabilirim. İrtibat için; ergeneseniha@gmail.com

 5. 14
  Neşe AKINTÜRK Says:

  türkçe-fransızca / fransızca-türkçe çeviri yapılır.

  nese_sevig@hotmail.com

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |