*

Evde Çocuk Kıyafetleri Tasarlama İşi

Günümüzde insanlar için tek bir işte çalışmak artık yeterli olmamakta ve herkes yeni iş fikirleri ve evde iş imkanları araştırmaları yapmaktadır. Ev hanımları ile ek gelir elde etmek isteyen çalışanlar için pek çok seçenek bulunmaktadır. Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları evlerde yaptıkları gıda ürünlerini pazarlayarak veya el işi becerilerini değerlendirerek para kazanma yolunu seçerken kimileri de evlerde parça başı aldıkları işler veya makale yazma, anket doldurma gibi bilgisayarla haşır neşir olabileceği işleri tercih etmektedirler.

Dikiş işinden anlayan bayanlar için evde çeşitli iş fikirleri üretmek ve hayata geçirmek biraz daha kolay olmaktadır. Zira tekstil her zaman rağbet gören bir sektör olmakla kalmayıp biraz orijinal fikirler ile birleştirildiği taktirde önemli kazanca dönüşebilme potansiyeli de bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda çocuk kıyafetleri ile ilgili ürünlere talep artmış durumdadır. Geçmişteki “çocuğa pek de kıyafet almaya gerek yok nasılsa çabuk büyüyorlar” fikri değişen dünya, iyileşen yaşam koşulları ve tüketim seferberliği ile pek de rağbet görmeyen bir fikre dönüşmüş ve adeta çocuk kıyafeti satışlarında patlama yaşanmaya başlamıştır.

çocuk_kıyafetleriBu kadar yoğun bir talep söz konusuyken piyasada bu konuda yapılacak çalışmaların karşılık göreceği de muhakkaktır. Öyleyse siz de evinizde çocuk kıyafetleri tasarlayarak bu işten kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Şayet dikiş konusunda bir birikime sahipseniz bunu değerlendirebilir, rengarenk giysiler dikip bunları çocukların sevdiği çizgi film karakterleri, pullar, boncuklar, ponponlar ile süsleyerek ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Çocukların beğenisine sunmuş olduğunuz çalışmalar neticesinde daha fazla ilgi gören modeller üzerinde yoğunlaşabilir, birkaç yardımcı ile seri üretim gerçekleştirebilirsiniz. Ev ortamında çalışarak yeni ve bir o kadar keyifli olan bu iş fikrinden önemli gelir elde etmeniz mümkündür.

Tasarladığınız ve diktiğiniz kıyafetleri maliyetine göre fiyatlandırarak mahallenizde veya şehrinizdeki pazarlarda satışa sunabileceğiniz gibi mağazalara da tanıtım yaparak sipariş alabilirsiniz. Kaliteli bir dikiş ve doğru kumaş seçimine eşlik eden dikkat çekici öğeler sayesinde zamanla ürünlerinize karşı talep arttığı gibi aynı oranda kazancınız da artacaktır. Önemli olan işinizi titizlikle yapmak ve doğru pazarlama teknikleri kullanmaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde çocukların yapabileceği kıyafetleri (18)çocuk kiyafetleri tasarla (1)cocuk kostumu tasarlama isi (1)evde cocuk kiyafeti satma (1)evde organik bebek kiyafeti dikme satma (1)evde yapilabilecek cocuk kiyafetleri (1)evdeki eski kıyafetleri değerlendirme (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

One Response to “Evde Çocuk Kıyafetleri Tasarlama İşi”

  1. 1
    Berra Says:

    Bulunduğum bölgede ek gelir ihtiyacı olan insanları teşvik etmek ve onlara iş imkanı sunmak istiyorum . AVCILAR/ İSTANBUL musical.danger@hotmail.com

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |