*

Evde Çorap İşi yapma 2014

Evde ev hanımları tarafından yapılan işler bir çok seçenekleri ile ev hanımlarının para kazanmasını sağlamaktadır. Bir çok iş imkanında ev hanımlarının el becerilerini gerektirmekte ise de, bir çok iş imkanında el becerisine ve özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmamaktadır.

Evde Çorap İşi firmalar tarafından farklı işler için verilmektedir. Çorapların eşleştirilmesi , paketlenmesi için verildiği gibi bazı çorapların defolu olanların ayrılması, bazılarında ise küçük süslemelerin yapılması için verilmektedir. Kurdele, fiyonk gibi bazı süslemelerde bayanların el becerileri biraz gerektiren iş olup firmalar ücretlendirmeyi yapılacak olan işe göre değişmektedir.

Bayanlar evlere gelen çorap işinde defoluları ayırarak, eşleyerek, poşetleyerek gerektiğinde işleme yaparak para kazanmakta. Eğer sizde Evde Çorap İşi yaparak para kazanabilir, ek bir kazanç sağlayarak evinize, bütçenize ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi verebilecek olan firmalar ile irtibata girerek Evde Çorap İşi ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yada makale yazımızın altında yer alan yorum bölümünden mail adresinizi, adınızı soyadınızı yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Bir önceki yazımız olan Evde Sabun İşi yapma 2014 başlıklı makalemizde ek iş, ek iş erıyorum ve ek iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

One Response to “Evde Çorap İşi yapma 2014”

  1. 1
    Naz Says:

    evde ek iş yapmak istyrm ist/avcılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |