*

Evlere-Kurdele-Nakış-işi-verilirEvde Dantel işi veren firmalar

Evde yapılan işlerden biri EVDE DANTEL İŞİ; eskilerden bu yana gelen bir çok kadının el becerisini ortaya koymuş olduğu, eskiden beri para kazandıran bir iş yöntemidir. EVDE DANTEL ÖRMEK herkesin yapabileceği bir olmamakla beraber, bir çok el becerisi olan bayanların yumak fiyatına hesaplayarak para kazanmalarını sağlamaktadır.

EVDE DANTEL ÖRME İŞİ kişilerin özelikle çevresindeki eş dost ve tanıdıkları arasında tavsiye edilerek yapılan, ancak zaman zamanda fiyatı biraz düşürürlerse deÇEYİZ mağazalarında da satılması için bırakabiliriz.

Eğer bu konuda yeteneğiniz varsa, dantel örmeyi seviyorsanız,ve yapmış olduğunuz danteller beğeniliyorsa bu şekilde bir çok bayan ek kazanç sağlayabilirler.

Oldukça geniş bir yelpaze içinde havlu kenarı, masa örtüsü, dantel örtüleri,oya,yatak takımları gibi bir çok el becerileri ile yaptıklarımızı çeşitli pazar ortamlarında satabiliriz.

Ayrıca bir çok DANTEL ve ÇEYİZ FİRMALARI, bu ürünleri toptan almak veya ürün siparişi yapmak isteyen firmalar aracılıyla satın almaktadır. Eğer sizde bu işleri yapıyorsanız DANTEL ve ÇEYİZ firmaların sizlere ulaşmasını sağlayacak yorum bölümümüze iletişim adresinizi yazarak bu işe başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayanlara Evde İş İmkanı başlıklı makalemizde bayanlara evde ek iş, bayanlara evde iş imkanı ve bayanlara iş imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

dantel yumağı örme fiyatı (28)dantel yumak örme fiyatları (13)dantel örme fiyatları (13)parayla dantel ormek istiyorum (2)evde dantel yumagı boşalma (2)dantel siparişi verenler (2)evde dantel yumagı boşalma telefonu (2)örgü dantel fiyatları (2)dantel ordurenler (2)konyada eve dantel işi verenler (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

4 Responses to “Evde Dantel işi veren firmalar”

 1. 4
  REHAN AYGÜN Says:

  Ankarada ikamet etmekteyim evde bişeyle uğraşmak istorum boş zamanım varçok güzel tığ kullanırım çok güzel hızlı dantel yaparım..

 2. 3
  Aygul Guclu Says:

  Merhaba ben de carsaf takimi isliyorum. Is imkani saglar misiniz

 3. 2
  Zekiye acer Says:

  Çok faydalı dantel işleyip satmak istiyom çocuklarıma katkı

 4. 1
  Zekiye acer Says:

  Dantel işlemek istiyorum çocuklarıma katkı için

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |