*

Evde Ek İş Bulanlar Nasıl Buluyor

Günümüzde ek iş giderek önemli bir hal aldı. Birçok kişi ek iş buluyor ama nasıl buluyor insanların aklında büyük bir soru işareti olarak kalıyor. Bizler de ek iş bulanların bu işleri nereden ve nasıl bulduklarını araştırdık ve sizler için derledik.

1- Tanıdık küçük dükkanlardan ek iş bulanlar

Evlere ek iş veren ufak dükkanlar bulunuyor. Bu dükkanlar daha çok butik bir şekilde çalışan ve kişiye özel üretim yapan giysi dükkanları oluyor. Mahalle aralarında daha çok evlere giysi süsleme, boncuk işleme gibi işler veriliyor. Sizler de mahallenizde ufak bir araştırma yaparak ek iş veren küçük dükkanlar bulabilirsiniz.

2- Büyük firmalar tarafından ek iş alanlar

Büyük firmalar özellikle üretimin yoğun olduğu dönemlerde evlere ek işler vererek hem kendi işlerini zamanında yetiştirmeyi hedefliyor, hem de bünyesine yeni işçi almayarak işçi maliyetlerinden de kurtulmuş oluyor. Bu tarz ek iş veren firmalar çok farklı alanlarda ek işler verebiliyor. Boncuk işi, kutu katlama, gelinlik süsleme, paketleme ek işleri en çok verilen işler arasında yer alıyor.

3- Kendi ürünlerini hazırlayarak kendi işinin patronu olanlar

Günümüzde kobi mantığıyla kendi işini kurarak satışa başlayan ve giderek gelirini artıran birçok kişi bulunuyor. Özellikle gıda sektöründe ev yemeği, ev tatlısı, günler için pasta börek hazırlayan hanım sayısı giderek artıyor. Özel firmalar dahi evde sarma işi yapacak bayanlar arıyor. Sizler de uzmanı olduğunuz bir alan olduğunu düşünüyorsanız hemen kendi ürünlerinizi üretmeye başlayarak satışa başlayabilirsiniz. Bu alanda sitemiz üzerinde satışlarınızı nerede yapacağınıza dair birçok konu bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Bursa Osmangazi Ek İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

nasıl ek iş bulabilirim (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|