*

Evde Fal Bakarak Para Kazanma

Fal bakmak yada baktırmak uzun yılladır süre gelen, hislere dayalı bir gönül işidir aslında. Bazı insanların altıncı hisleri oldukça kuvvetli olduğundan fal bakma işini benimseyerek yapabiliyorlar. Geleceği tabi ki kimse bilemez fakat, iç seslerine güvenen bazı özel insanlar bal bakarak, bazı durumları tahmin edebiliyorlar.

Uzun zamandır fal bakmak, bir meslek halini aldı. Bu işten para kazanan o kadar fazla insan var ki, hangisi gerçekten yada yürekten bakabiliyor, hangisi sadece ticaret için atıp tutuyor bilemiyoruz.

Eğer ki, fal bakma konusunda kendinize güveniyorsanız, altıncı hisleriniz kuvvetli ise, bu işi ek iş olarak yapabilirsiniz. Ücret konusunda ise farklı rakamlar ortada konuşulmaktadır. Yani 20 TL’ye de bakan var 50 TL’ye bakan da var. Bu fiyat tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir durumdur.

fal bakmaEğer ki evde ek iş yapmak istiyorsanız fal bakarak para kazanmayı düşünebilirsiniz. Fal bakarak para kazanmak için, evinizde de bakabilirsiniz. Başka bir yol olan bazı kafelerde falcı olarak da çalışabilirsiniz. Ama kafelerde falcı, yada tarotçu olarak çalışırsanız, alacağınız ücret daha düşük olacaktır. Aldığınızın bir kısmı haliyle kafeye kalacağı için elinize geçecek para daha da azalacaktır.

Birde son zamanlarda online fal bakanlar da oldukça fazlalaştı. Bazı internet sitelerinde bu gibi arayışlar olmaktadır. Fal baktırmak isteyenler, kahve fincanlarının fotoğrafını çekip, o gibi sitelere yükleme yapıyor ve yorumcular da falları yorumluyor. İnternetten takip ederek bu tarz alımlarda fal bakarak para kazanmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Evde Magnet yaparak para kazanma başlıklı makalemizde Evde Magnet yapma işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde fal bakma sitesi (1)evde fala bakma (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |