*

2014-Evde-fiyonk-işiEvde fiyonk işi ile para kazanma

Evde yapılacak olan işler arasında belkide en zevkli olanlarından biri olan fiyonk işi özellikle değerli hediyelik eşya alırken paketlemelerde vazgeçilmezlerdendir.Fiyonk parlak sentetik şeritler ile kıvrımlar ve ufak öbekler halinde raf-yalar adı verilen malzeme ile yapılmaktadır.

Hediye paketleri ambalajlarında çiçek buketleri ve çikolata kutularında oldukça sık görmekte olduğumuz fiyonklar değişik şekil ve renklerle ilgi çekmektedir. Çoğu yerden bu iş için yapım malzemelerini temin edebilirsiniz.Bu fiyonklara bir çok yerde ihtiyaç duyulmaktadır.Örneğin;Bijuteri mağazaları,hediyelik eşya dükkanları,pastahaneler vb. Bu işi kendinizde yapıp satabileceğiniz gibi bir çok firmada eli çabuk kişi veya kişilere bu işi vermektedir.Firma tarafından alınan işlerde firmalar malzemeleri kapınıza kadar teslim etmektedir.

Tabi kendinizde malzemeleri temin edip,yaparak çeşitli yerlere örneğin;Kitapçılar,hediyelik eşya satıcıları,pastahane,büyük mağazalar bu işin örneklerini göstermeniz halinde size sipariş vererek satın alacak ve yaptığınız fiyonklar ile iyi paralar kazabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankarada Evlere İş veren Firmaların Telefonları başlıklı makalemizde 26 aralik evlere isveren firmalarin telefonlari hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde ek is papyon isi (1)evde papyon yaptıranlar (1)şeritten kurdele yapımı (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

14 Responses to “Evde fiyonk işi ile para kazanma”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

  1. 14
    hilal dönmez Says:

    bu işi gerçekten yapmak istiyorum ilginize teşekkürler şimdiden

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |