*

Evde-Kalem-Montaj-işiEvde Kalem Montaj işi

Evden çıkmadan yapılan işler arasında bulunan “Kalem Montaj işi”kolaylıkla ve seriolarak yapılan işlerdendir. Kalem üretici firmalarıkalem için gerekli parçaların üretimini tamamladıklarındamontaj içinfabrikalarda eleman ayırmak yerine daha az maliyetlerle evde yaptırmayı tercih ediyorlar.

Böylece elemanların SSK, yol, yemek ücretlerinden tasarruf ediyorlar.Evden çıkma olanağı olmayan kişilerde evde oturarak yapılacak İşleri tercih ediyorlar. Böylelikle evden çalışma diye bir sektör oluşmuş oluyor. Evde çalışmak için fabrika ve atölyelerden alıp evlerde yapılan parça işleri seçiliyor.

Evde kalem montaj işi mi arıyorsunuz o vakit doğru yerdesiniz. Kalem montaj işi de her yaştan kişinin kolayca yapacağı zahmetsiz bir iştir.

Evin geçimini sağlamak, eşlerine destek olmak isteyen ev hanımları, evde bulunan yaşlılar ve hatta bazen çocuklarla işbirliği yaparak evdekalemleri satışa hazır hale getiriyorlar. Evde yapılması tercih edilen ek işlerin başında Böylece hanımlar bu tür işlerle aile bütçelerine destekoluyor.

Kalem Montaj işi veren firmalar çalışanlarının evine her gün yapılacak işin malzemelerini getirip, biten işi teslim alırlar. Kalem montaj işi çokseri yapıldığından gerçekten iyi para kazama mümkündür. Firmalar isterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler, ya da anlaşmaya göre teslimattaelden öderler. ek iş

Evde Kalem Montaj işi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

turkıyenın her yerıne ek us veren fırmalarun telefon numarası (2)evlere is getiren kalem firmalari (2)Marmariste evde yapılacak ek iş (1)muğlada evlere iş verilir (1)türkiyenin her yerinden evlere iş veren firmalar (1)türkiyenin her yerine ek iş (1)ankara evlere kalem montalama işi (1)turkiyenin her yerine ev isi verilir (1)turkiyenin her yerine eve is veren firmalar (1)türkiyenin her yerine evlere iş verilir (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

54 Responses to “Evde Kalem Montaj işi veren Firmalar”

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

  1. 54
    yaqmur Says:

    Antalya Manavgat’ta yaşıyorum öğrenciyim ek iş istiyorum

  2. 53
    yaqmur Says:

    Ek iş istiyorum antalya Manavgat’ta yaşıyorum öğrenciyim

Sayfalar: [5] 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |