*

kalemmontajisiEvde kalem montaj işi mi arıyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.Kalem montaj işi o kadar zahmetli bir iş değildir artı fazla bir yoruculuğu da yoktur.

Yaşanan ekonomik krizle birlikte artık evlerde ışıklar sabaha kadar sönmüyor. Ülkede yaşanan ekonomik kriz, eşlerine destek olmaya çalışan ev hanımlarının da sayısını artırdı. Geçim sıkıntısı yaşayan ev hanımları ek işler yapmaya başladılar. Tercih edilen ek işlerin başında ise, fabrika ve atölyelerden alıp evlerde yapılan parça işleri geliyor. Böylece hanımlar aldıkları işlerle aile bütçelerine cuzi miktarda da olsa destek oluyor.

Kalem montaj işin de gerçekten iyi para vardır. İsterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler, yakın iseniz elden teslim alırsınız.

Tek yapmanız gereken alt kısıma üye olmadan yorum yapmanız. Yorum yaparken lütfen Adınızı, Soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız, çünkü firma sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir. Eğer daha önce buna benzer bir iş yaptıysanız tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
LÜTFEN MESAJLARINIZDA CEP TEL. NUMARANIZI YAZMAYIN MAİL ADRESİNİZİ YORUMLARINIZDA BELİRTİN VE MAİL ADRESİNİZİ VE SİTEYİ TAKİP EDİN.

Evdeekis.info platformu iş fikirleri makaleleri konusunda bu güne kadar pek çok kişiye fikirler üretmeye; ilanlar sayesinde ek kazanç sağlamayı amaç edinmiştir.Bunun haricinde hiçbir firmayla bağlantısı yoktur.Tekrar belirtiyorum kimseye depozito vb. adı altında alınan ücret ödemeyiniz.

Popüler Armalar

evde kalem ucu doldurma işi (17)evde tükenmez kalem montaj işi (3)kalem montaj ücreti ne kadar (2)evde kalem dıldurma (1)kalem doldurma isi firmalari (1)kalem doldurma işi (1)evlere kalem ucu doldurma işi verenlere (1)evlere iş kalem içi doldurma (1)evde kalem ucu yapma (1)tükenmez kalem montaj işi (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

37 Responses to “Evde kalem montaj işi”

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

 1. 37
  Murat kaynak Says:

  Ankara batıkentte oturuyorum. Bu işi yapabilirim.teşekkürler.

 2. 36
  hülya özçelik Says:

  Istanbul sariyerde oturuyorum daha once kalem montaj isini yaptim acil ek is ihtiyacim var.

 3. 35
  Saliha Muhsinoğlu Says:

  Ekip olarak kalem montajı yapmak istiyorum…

 4. 34
  Belgin Says:

  Merhaba. Ben İstanbul Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum ve acilen evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Kalem montajı, davetiye veya kutu katlama, tırnak seti hazırlama, kalemtraş montajı, vb işleri yapabilirim. Şu anda çalışmadığım ve yalnız yaşadığım için tüm günümü bu işe ayırabilirim. Ayrıca titiz çalışırım ve verilen işleri zamanında, hatta daha önce teslim ederim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 5. 33
  İbrahim Says:

  İzmir gaziemirde oturuyorum ve ek is yapmak istiyorum kalem doldurma, kalem montoj vb. Gibi evde yapabilecegim herhangi bir is olabilir simdiden tesekkur ederim iyi calismalar

 6. 32
  erol Says:

  Engelli bir kızımın ihtiyaçlarını karşılamak için ek işe ihtiyacım var. Kalem montajı yapmak istiyoruz.iş verirseniz seviniriz.Teşekkürler.

 7. 31
  yasemin Says:

  izmir gaziemirdeyim.evden bu işiyapabilirim.

 8. 30
  aziz Says:

  esim evde ek is yapmak istiyor yardimci olursaniz sevinirim

 9. 29
  yeliz ceylan Says:

  Ankara da oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum.Ekip mevcuttur.

 10. 28
  Ecem Says:

  İstanbul Bakırköy’de ikamet ediyorum. Kalem montaj işi yapmak istiyorum. E-mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  ecemnrozcn@gmail.com

 11. 27
  Banu Says:

  İstanbul Tuzla’da evimde kalem montaj işi yapmak istiyorum. E-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederim.
  ozaybanu@gmail.com

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |