*

Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma!

Son zamanlarda ülkemizde de hızla yayılan evde ek işler sınıfında bulunan evde kibrit paketleme işini yaparak para kazanmak işi ev hanımları tarafından oldukça tutulmuştur. Asıl işlerinden arda kalan sürede eve iş getirerek onlarla uğraşarak yapalım da satalım demelerindeki sır , evlerde normal maaşına ek iş olarak yapılan bu tür işlerde çok para kazanılmaktadır. Ülkemizin her köşesine iş verilir diye ilanların olduğu ve boş zamanlarında yapılacak işlerden olan kibrit paketleme servisini de takip etmenizi isterim.

Ev hanımlarını iş hayatına çekmek o kadar kolaylaştı ki kendi el becerileri neyi rahat yapıyorlarsa ona destekleyici mikrokrediler de bulunarak desteklenmek lazımdır. Günümüzde evere verilen işler arasında hem yoğun olmayan hem de sıkıcı olmayan ama sonuçta yapıldığında iyi parasını alabilir.

kibrit-paketleme-isiİnternetin faydalarından bahsedecek olursak bu işlerin ilanları ve bilgileri internet ek iş ilanlarında bulunuyor. Eğer sizde evinizde oturup rahatlıkla çalışma hakkınızı evinizde kullanmak isterseniz önce yapacağınız ek işe karar vermektir.

Sonrasında gereken malzemeler ve hammaddesi gerekiyor. Arkasından ise internet üzerinde yapılan ek işlerin incelenmesi ve kararın açıklanması gerekiyor. Evinizde yapacağınız işiniz ne olursa olsun önce karar vermeli sonra ona göre ürettiğimiz ürünümüzü satmak için Pazar yeri ayarlamalıyız. Sonrasında elimizden nasıl geliyorsa o şekilde üreterek satışını sağlamalıyız. Gün geçtikçe elimiz alışacak hoşumuza gidecektir.

Bir önceki yazımız olan Bardak Mısır Bayiliği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

One Response to “Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma”

  1. 1
    seher Says:

    seher1979@gmail.com kıbrıt ısı ıcın gerı bıldırımde bulunabılırsınız

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |