*

Evde Kına Paketleme İşi İlanları

Kadınların evde sıkça yaptığı ve talep gösterdiği işlerden biri kına paketleme işidir. Sektörde yer alan pek çok firma, bünyesinde yetersiz eleman bulundurmasından dolayı bu iş evlerde yapılabilecek hale gelmiş ve firmalar işlerin belirli bir bölümünü evde kına paketleyebilecek kişilere vermeye yönelmiştir. Bu sebepler sektör içerisinde evde kına paketleme işi ilanları görmek çoğu zaman için mümkündür.

Evde kına paketleme işi ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Kına paketleme işi ilanlarına ulaşılabilecek en etkili platformlardan biri internet olmaktadır. Kına işi yapan ve bunların paketlenmesine ihtiyaç duyan firmalar, genelde internet üzerinden ilan vermekte ve kullanıcılara ulaşmaktadır. Bu yüzden kına paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlerin ilk olarak göz atması gereken yerlerden biri internet ilanları olmaktadır.

evdekınapaketlemeisiDiğer yandan el ilanları da kına paketleme işi veren firmalar tarafından tercih edilen bir ilan yöntemi olmaktadır. Şehrin çeşitli bölgelerine yapıştırılan ya da elden dağıtılan ilanlar, kına paketleme işi yapacak kişilere ulaşma konusunda oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

İlanlar üzerinde işyeri adresini ve telefonunu yazan firmalar, kendileri ile iletişim kurmaları için gerekli bilgilerin tamamını ilanlar üzerinde belirtmektedir. Bu nedenle el ilanları da kına paketleme işi veren firmalara başvuru yapma konusunda etkili bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlanlar yararlanarak hemen herkes gerekli firmalarla iletişim kurabilmekte ve yapılan görüşmeler ardından iş alımı yapabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

70 Responses to “Evde Kına Paketleme İşi İlanları”

Sayfalar: [6] 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 70
  ceylan Says:

  istanbul tuzla da oturuyorum

 2. 69
  Hatice Says:

  Bende yaparim lutfen ihtiyacim var

 3. 68
  Elmas Says:

  Ankara mamakta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 4. 67
  hamide Says:

  Bende yapmak isttiyorrum istanbul kartalda ikamet etmekteyim ihtiyacim var donus yaparmisiniz

 5. 66
  edip asığ Says:

  ankara sincan fatihte oturuyorum buişe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

Sayfalar: [6] 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |