*

evdekınapaketlemeisiEvde Kına Paketleme İşi

Sizde evde kına paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Herkes ek gelir için birçok işi yapmakta. Günümüz ekonomisinde artık evde ek iş gerçekten şart oldu. Evde kına paketleme işi el becerisi gerektirmeyen kolay bir iş türüdür.

Evde kına işi veren firmaların tüm kargo şirketleri ile anlaşması bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Diyarbakır doğusundan batısına kargo ile kına işi yollamaktadırlar.

Ödemeler genelde havale yöntemi ile gerçekleşmektedir. Firmalar ilk etapta size yüklü mal gönderimi yapmazlar, parça parça gönderirler. Eğer sizin yaptığınız işten memnun kalırlarsa yüklü gönderim yapmaktadırlar.

Bunun için tek yapmanız gereken üye olmadan yorum yapmanızdır. Yorum yaparken lütfen mail adresinizi yazmayı unutmayınız, bu sayede firmalar sizinle daha kolay iletişime geçerler.

LÜTFEN MESAJLARINIZDA CEP TEL. NUMARANIZI YAZMAYIN MAİL ADRESİNİZİ YORUMLARINIZDA BELİRTİN VE MAİL ADRESİNİZİ VE SİTEYİ TAKİP EDİN.

Evdeekis.info’nun hiçbir firmayla bağlantısı yoktur. kimseye depozito vb adı altında ücret ödemeyiniz.

Popüler Armalar

bursa evde kına paketleme (1)bursa evde kına peketleme (1)evlere çorap paketleme işi veren firmalar dyarbakir (1)kargo ile turkiyenin her yerine paketleme isi veren firmalar (1)paketleme işi d bakir (1)türkiye genelinde kargoyla evekına paketleme iş veren firmalar irtibat (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

133 Responses to “Evde Kına Paketleme İşi”

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 133
  Binnaz Says:

  Merhaba, siparişleriniz itina ile hazırlanır ve zamanında teslim edilir. Siparişlerinizi bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler. Beştepe/ ANKARA betulbinnazsahin@gmail.com

 2. 132
  Melek Says:

  Evde; kına paketleme ve diğer işler için iletişime geçebilirsiniz. newsional@hotmail.com

 3. 131
  fatma Says:

  Ankara demetevler kina paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Sayfalar: [11] 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |