*

Evde Kumaş Triko Temizleme İşleri , El becerisi yüksek olan ev hanımları bu haberimiz sizleri ilgilendiriyor. Birçok tekstil firması iş yetiştiremeyince evlere dikilen triko ve kumaş parçalarının temizliği için ev hanımlarına ek iş vermektedirler. Sizde el becerinizin yüksek olduğuna inanıyorsanız. Hemen bu başlık altında yer alan yorum paneline yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Biliyorsunuz ki evde bir çok ek iş yapan ev hanımı ek gelir elde ederek. Evlerinin bütçesine katkıda sağlamaktadırlar. Ayrıca ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler ve yaşlılarda yapabileceği işler bulunmaktadırlar.

Firma çalışanları tarafından evlere bırakılan işler gün aşırı kontrol edilerek tekrar toplanmaktadırlar. Özellikle kumaş ve triko temizleme işlemleri çoğunluktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde kazak temizleme işi (6)triko temizleme işi (3)evde takke temizleme isi (2)triko boncuk isleme konya (2)evde kazak temizlem iş varml (2)evde triko temizleme (2)evde triko sokme isi (2)konya ii evlere tiriko veren firmalar (1)konya evler iplik temizligi veren is yerleri (1)konya da eve is veren triko butik firmalari (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

14 Responses to “Evde Kumaş Triko Temizleme İşi”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

  1. 14
    Ziynet Says:

    Merhabalar eski tekstil calisaniyim isten ayrildim ve bos vakitlerimde kendi isimi yapmak iatiyorum tekstil temizleme isi istiyorum acil donus yapar misimiz

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |