*

Evde Kutu Katlama İşi 2014

EVDE KUTU KATLAYARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Eğer evinizde boş zamanlarınızı değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız evinizden yapabileceğiniz ve ayağınıza kadar gelen işleri yaparak para kazanabilir, boş kalan zamanlarınızı değerlendirebilir ve eşinize destek olabilirsiniz.

Bu şekilde para kazanabileceğiniz, ayağınıza kadar gelecek olan bir çok imkanı bulunmaktadır. Bu işlerden birisi olan Evde Kutu Katlama İşi özel bir eğitim ve el becerisi istemeyen ancak eliniz hızlı ise daha çok kutu yaparak daha çok kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Firmalar farklı boyutlar ve ebatlardaki kutuları imal ettikten sonra katlanması ve kutu şeklini alması için ev hanımlarına bu tür işleri vermektedir. Bir çok ev hanımı evlerinde KUTU KATLAYARAK para kazanmaktadır.

Firmalar imal edilen kutuları teslim alan ve iş tesliminde kutu başına ücret ödedikleri işler için zaman zaman özelikle İNTERNET üzerinden ilanlar vermekte ve bu işi yapmak isteyecek olan ev hanımlarına ulaşmaktadır. Ancak sizde yorum bölümüne adınızı soyadınızı, mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir Evde Kutu Katlama İşi İle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

33 Responses to “Evde Kutu Katlama İşi 2014”

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

 1. 33
  Narin Says:

  Evde kutu katlayabilirim çevrede yapmak isteyen de var tarihte oturuyorum dönüş yaparsanix sevinirim acil ise paraya ihtiyacimiz var

 2. 32
  cevriye kınalı Says:

  ev hanımıyım sakarya merkezde oturuyom iş için yardımcı olursanızsevinirim teşekkürler

 3. 31
  Merve Says:

  Bu isi yapmak istiyorum.istanbulda ikamet ediyorum.acil

 4. 30
  ismail Says:

  Sincanda oturuyorum evde ek işyapmak istiyorum ihtiyacım var

 5. 29
  Gözde özen Says:

  Kutu katlama işi yapmak istiyorum eskisehir de merkezde ikametkah ediyorum annemle yapmak istiyorum

 6. 28
  Meryem Says:

  ankara batıkentte oturuyorum evde yapılabilecek iş istiyorum(kutu katlama,davetiye,tespih vb…) acil

 7. 27
  aynur çakmak Says:

  Biz iki arkadaş evde ek iş yapmak istiyoruz.Bu konuyla ilgili bize yardımcı olurmusunuz.ve ayrıca ek işe ihtiyacımız var.bize en yakın zamanda geri dönüş yaparmısınız.şimdiden teşekkür ederiz….

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |