*

Evde Nikah Şekeri Bebek Şekeri İşi 2014

Bir çok ev hanımı EVDE NİKAH ŞEKERİ işine yabancı değildir. Özellikle bahar ve yaz aylarında düğün organizasyonlarını takip ederek firmalardan NİKAH ŞEKERİ işi alarak evde para kazanmaktadırlar. Ancak yazımızda belirtiğimiz gibi EVDE NİKAH ŞEKERİ işi yaz ve bahar ayların da yoğun olarak yapılmakta ise de daha sonra bir düşüş yaşamaktadır.

Ancak 2014 EVDE BEBEK ŞEKERİ her gün doğan bir çok çocuk için yapılacak olan bir iş imkanıdır. Zira anne ve babalar yeni doğan bebeklerini görmeye gelen ve 40 çıkarmaları için yaptırdıkları BEBEK ŞEKERLERİ ile konuklarına ikram etmekte. Buda bir iş sektörünü canlı tutmakta olup, bir çok firma BEBEK ŞEKERİ YAPIMI için ev hanımlarına tüm malzemeleri götürerek verilen zaman içerisinde yapmalarını ister. Zamanında ve istenilen şekilde yapılan BEBEK ŞEKERİ teslim alınırken ücretleri hemen yada banka havalesi olarak ödenmektedir.

Bu şekilde evde ayağınıza kadar gelen Nikah Şekeri İşi – Bebek Şekeri İşi ve benzeri işler yapmak için makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmalarla irtibata girebilir ve evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

4 Responses to “Evde Nikah Şekeri Bebek Şekeri İşi 2014”

 1. 4
  zozan Says:

  nikah şekeri ve bebek şekeri işini rahatlıkla yapabilirim.tarafınızdan haber verilmesini rica ederim

 2. 3
  zehra Says:

  Daha önce nikah şekeri işini yapmıştım. Bu işi de rahatlıkla yapabilirim.Sizin tarafınızdan dönüş yapılmasını bekliyorum

 3. 2
  rusen Says:

  Bebek sekeri ve nikah sekeri isini yapmak istiyorum

 4. 1
  gülay Says:

  Ulasirsaniz bende bu isi yapmak isterimm..

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |