*

evde-nikah-sekeri-yapimi-1Evde Nikah Şekeri İşi

Evde yapılabilen önemli iş kollarından biri olan evde nikah şekeri işi oldukça fazla kişinin yaptığı ev işleri arasında yer almaktadır. Özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi gören bu iş kolu, birçok kadının kısa zaman içerisinde kayda değer paralar kazanmasını sağlamaktadır.

Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır?

Evde nikah şekeri işi, paket usulü yapılmaktadır. İş veren firma tarafından belirli sayıda teslim edilen iş verilen süre zarfında hazırlanmakta ve teslim günü geldiğinde teslim edilerek ödeme alınmaktadır. Birçok firma genel olarak ödemeyi iş tesliminde yapmaktadır. Bunun yanında bazı firmaların uzun süreli çalıştıkları firmalara önceden ödeme yaptığını söylemek mümkündür.

Evde yapımı kolay işlerden biri olan nikah şekeri işi, bu işte tecrübesi olmayan kişiler tarafından dahi yapılabilmektedir. İşin yapımının bir kez görülmesi ardından geri kalan tek şey işin yapımında hızlanmak olmaktadır. Çünkü belirli bir zaman içerisinde ne kadar fazla üretim yapılırsa kazanılan meblağ o kadar yüksek olmaktadır.

Sektörde nikah şekeri işi veren birçok firmanın olduğunu söylemek mümkündür. Organizasyon şirketleri başta olmak üzere buna benzer birçok şirket, evde kendi imkanları ile para kazanmak isteyen kişilere nikah şekeri işi imkanı sağlamaktadır. Bu iş sayesinde birçok kadın aile bütçesine katkıda bulunmakta ya da kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Kadınlara maddi açıdan destek olması ile oldukça önemli bir iş imkanı olan nikah şekeri yapımı, giderek yaygınlaşma gösteren bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

33 Responses to “Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır”

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

 1. 33
  elif Says:

  merhaba nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum sarıyerdeyim..

 2. 32
  Derya Says:

  Nikah sekeri yapmak istiyorum cok ihtiyacim var van muradiyede oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. 31
  sennur Says:

  Evde yapabileceğini işler arıyorum kına/nikah sekeri susleri vs ankaradayim

 4. 30
  TUBA Says:

  evde iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz esenyurt akçaburgazda oturuyoruz elimiz yatkın temiz ve hızlı yaparız işi bize 05436462234

 5. 29
  Hacer avucga Says:

  Bu işi yapmak istiyorum Ataşehir de oturuyorum

 6. 28
  nurcan Says:

  Bu isi yapmak istiyorum ncilingir456@hotmail.com adresinden ulasirsaniz sevinirim acil ihtiyaçim var

 7. 27
  ŞERİFE Says:

  EVDE NİKAH ŞEKERİ VE BENZERİ PAKETLEME İŞİ

Sayfalar: [3] 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |