*

Evde Ödev Yaparak Para Kazanma

Öğrenciler çoğu zaman öğretmenlerinin verdikleri ev ödemelerini yapmak istemezler yada yapmadıkları hep yarına bıraktıklarında gün gelip ödevini projesini teslim etmeye geldiğinde hiç bir şey götürmeyip 0 almak istemezler.

Bunun için çoğu kez arkadaşlarından yardım ister bazende ücretli olarak ödevlerini farklı kişilere yaptırırlar. Sizlerde bu iş fikri ile gelir elde etmek isterseniz yapmanız gerekenleri sırası ile sizlerle paylaşıyoruz.

1) Sosyal aktiviteler ile içli dışlı olun ki çevreniz genişlesin.

2) Sosyal ortamlarda edineceğiniz çevrede ders yapmayan ve ödevlerden dert yanan kişilere ulaşmaya çalışın. Hatta kendinize bir sayfa açın ve başka sayfalarda reklam yaparak özellikle öğrenci sayfalarında kendi sayfanızı ön plana çıkartın. Sayfanız çok kısa sürede kulaktan kulağa tabiri ile büyümeye devam edecektir.

Evde-Ödev-Yaparak-Para-Kazanmak3) Müşterileriniz ile bir alışverişiniz söz konusu olacağından ödevleri planlayın ve zamanında teslim edin.

4) Özellikle çevrenizdeki öğrencileri başlangıç olarak kendinize hedef koyun.Onlara ücret karşılığında ödev yaptığınızdan bahsedin.

5) Bu konu üzerine kurulmuş ekipler ve web siteleri de bulunmaktadır.Sizler sadece sosyal medya üzerinden aktif üye çekebilirsiniz.

6) Tanıdık çocuklara küçük ilanlar çıkartıp okullarında dağıtmalarını söyleyin.

Bir önceki yazımız olan BURSA Osmangazi’de Evlere iş Veren Firmalar başlıklı makalemizde 11 İŞKUR Çağrı Merkezi Görevlisi Kursu Katılma Şartları, beylikdüzü ek iş ilanı ve bursa ek iş arayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evden ödev yaparak para kazanmak (2)Salcano Tüketim eşyaları Ev eşyasıBisiklet mail (2)ödev yaparak para kazanmak (1)öğrenci ödevlerini yaparak para kazanma (1)ortaokuldaki ogrencilerin odevini yaparak para kazanmak (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:
 1. GÖNÜL BAŞBUĞ dedi ki:

  ödev yapalirim manisa salihlide oturuyorum

 2. hulya dedi ki:

  bu işi yapmak istiyorum. 5 kişilik ekibim var. hulyasisli91@hotmail.com

 3. alaattin dedi ki:

  öğrenci ödevlerine yardımcı olabilirim.

 4. Hilal Nalbant dedi ki:

  Öğrencilere ödevleri,nde yardımcı olabilirim. 05387675551

 5. Seda saraç dedi ki:

  Öğrenci ödevlerine yardımcı olabilirim buna ihtiyacım var ulaşın lutfen

 6. Hüseyin Kaya dedi ki:

  3 kişilik ekibiz bilgisayar programlama mezunuyuz. Öğrencilerimize yardımda bulunabiliriz.
  hkaya842@gmail.com & 541 689 43 00

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|