*

Evde Örgü İşi Veren Firmalar Ek İş İlanları 2014

Örgü işi herkesin severek yaptığı bir hobidir. Ancak bazıları bu hobilerinikazancaçevirebilmektedir.Evde örgü örerekpara kazanan birçokev hanımı bulunuyor. Örgü örmek aynızamanda doğal ve en kolay terapi yöntemidir. Bu zevkli işten para kazanmak iseayrı bir keyiftir.

Ev konforunda oturarak, radyonuz dinleyerek televizyonizleyerek, ocakta yemeğiniz pişerken yapılacak en keyifli işlerden birisi örgü örmektir. Son yıllarda el örgüsü ile yapılan giysilerin yeniden popüler olmasıyla giyim markaları evlere örgü işi vererek yeni bir sektör yarattılar. Özellikledeprem bölgelerinde işsiz kalan kadınlara örgü işi vererek yeni bir iş kapısı açan giyim markaları oldu. Talebin artmasıyla örgü işi yaptırılması giderek tüm markalara yayıldı.

Günümüzde Tiffany, Koton, LC Waikiki, DS Damat, Oxxo, Seven Hill, Benetton gibi Dünyaca ünlü markalar elde örülen atkı, bere, şal, eldiven, kazak, hırka gibi ürünleri evlerde bu işi yapan kişilere ördürerek mağazalarında satışa çıkarıyorlar. Bu şekilde hem evde el işi yapan kişilere iş kapısı açılıyor, hem de el örgüsü giymeyi seven kişilerşık ürünleri marka garantisi altında kullanabiliyorlar. Büyük markaların yanında evlerde kendi çevresine el örgüsü patikler, bebek giysileri veçeşitli ürünler örerek para kazanmak isteyen pekçok hamarat ev hanımı da var.

Örgü örmeyi bilen herkes bu işi yapabilmektedir. Eğer siz de bu işten gelir elde etmek istiyorsanız, evde örgü örerek parakazanmak istiyorsanız, eve iş veren firmalara başvurabilir ve para kazanabilirsiniz.

Bu işi veren firmalara internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Ayrıca yorum kısmına iletişim adreslerinizi yazarsanız firma sahipleri sizlere daha kolay ulaşacaktır. Ancak telefon numarası yazmamanız tavsiye edilir. Elinize emeğinize sağlık…

Bir önceki yazımız olan Eve Çorap İşi Veren Firmalar Ek İş İlanları 2014 başlıklı makalemizde Evlere çorap işi veren firmalar nereden bulunur? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

One Response to “Evde Örgü İşi Veren Firmalar Ek İş İlanları 2014”

  1. 1
    Aynur Says:

    10 kişilik gurubuz örgü konusunda becerikliyiz.Evde örgü işi yapmak istiyoruz.İstanbul’da ikamet ediyoruz.Sizden bilgi bekliyoruz.

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |