*

Evde Pasta Yapıp Satmak

Evde nasıl pasta yapılır ? Evde Pasta Yapıp Satmak

Öncelikle yapabildiğiniz bir çok çeşit pasta çeşidi olabilir ama ilk başta sadece birine odaklanmalısınız. Odaklandığınız bu pasta çeşidi göze ve damak tadına hoş gelmelidir. İlk denemelerinizde başarılı olamayabilirsiniz, ancak bu işi yapmak istiyorsanız becerinizi geliştirmeniz de fayda var. Yapacağınız pastalar herhangi bir pastahane de bulunmayan bir çeşit olmalı.

Eğer evde pasta yapamıyorsanız, ilgili kuruluşlar ile görüşün. Onların mutfağında endüstriyel ekipmanlar ile üretimlere başlayın. Kâr majına ortak olun.

Evde yaptığınız pastaları nasıl satacağınızı belirleyin ; Kermeste, fuarlarda, internette, yerel pastahanelere, marketlere gibi bu satış ağını oldukça genişletebiliriz. Sağlık bakanlığına başvurarak evde pasta yapıp satmak ile ilgili detaylı bilgi ve kurallara ulaşabilirsiniz.

Evde yaptığınız pastaları pazarlamak için yaratıcı fikirlere ortaya koyun. Yaş pastalar insanların temel ihtiyacı olmasa da yemekten oldukça keyif alırlar. Bu doğrultuda sizin pastalarınızı satmak için daha çok kişiye nasıl erişip, nasıl satış yapacak olduğunuzdur. Eğer ilk kuralı başarı ile yerine getirdiyseniz insanlar tekrar sizde pasta almak istiyecekler ve sabit müşterileriniz oluşmaya başlıyacaktır.

EVDE PASTA YAPARAK PARA KAZANMAK

Evde yaptığınız eşsiz güzellikte ki pastalarınızı internet üzerinden de oldukça hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Bunun için sizlere bu site çatısı altında evde yaptığınız pastaları şuan burada satabilirsiniz.

Bunu için tek yapmanız gereken ; bu yazının altında bulunan yorum yaz bölümünden bu yazıya yorum yapmak ve gerekli bilgileri göndermek. Not- email adresinizi yorum olarak da yazınıza ekleyin.

Yaptığınız pasta çeşitlerini, fiyatını, nerede ikamet ettiğinizi gibi bilgileri bu yazının altına yorum olarak göndererek pasta ihtiyacı olan insanların, ev pastası yemek isteyen insanların veya ucuz ve hazır pasta almak isteyen cafe,pastahane gibi işletmelerin size ulaşmasını sağlayabilir ve ilk satışınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlarınızda aktif olarak kullandığınız bir mail adresini yazmayı unutmayın ! Alıcı ve satıcı olarak bu mail üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|