*

Evde Poşet Katlama İşi 2014

Ek bir iş yapmak, çalışmayan ev hanımlarının evlerinde para kazanmak istemeleri gün geçtikçe çok daha fazla ihtiyaç haline gelmekte. Zira hayat şartları ciddi anlamda insanları zorlamakta ve ikinci bir iş arama, yada ev hanımlarının evlerinde çalışarak eşlerine destek olmaları gerekmekte.Artık evde bir tek kişinin kazanmış olduğu aylık yada gelir ev halkına yeterli gelmemektedir.

Özelikle de büyük şehirlerde hem yaşam şartları daha zor, ancak ek iş imkanı da daha fazla olmakta. Üstelik bir çok imkanı ev hanımlarının ayaklarına kadar gelen bir iş olup, işlerin tesliminde ücretlerini aldıkları işlerdir.

Evde Poşet Katlama İşi bu işlerden bir tanesi olup, plastik firmaları tarafından üretilen poşetlere firmaların isim ve logalarının yer aldığı poşetlerin basılmasından sonra hazır hale getirilmesi için ev hanımlarına verilerek katlanmasıdır. Ev hanımları işleri teslim etmeleri halinde ücretlerini hemen almaktadırlar.

Hiç zor olmayan bu işi evinizde ailenizle birlikte çok daha fazla yaparak fazla kazanç elde edebilirsiniz. Özelikle son zamanlarda en çok tercih edilen işler arsında gelen Poşet Katlama İşi yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

3 Responses to “Evde Poşet Katlama İşi 2014”

 1. 3
  ayse Says:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Ekibimiz geniştir. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

 2. 2
  özge Says:

  evde iş yapmak istiyorum neler gerekli ve bana bilgi verirmisiniz

 3. 1
  suzan Says:

  ben evde ek iş yapmak istiyorum ve geniş ekibim var düşünürseniz mail ile irtibata geçerseniz sevinirim saygılar

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |