*

Evde Pul ve Boncuk İşleme İşi 2014

Ekonomik şartlar bir çok ev hanımını evde yapacakları farklı el becerilerine dayalı ek işler yapmaya ve para kazanmaya son yıllarda daha fazla yöneltmiştir. Bu şekilde hem ev hanımları evde geçirecekleri zamanları değerlendirmiş, hemde para kazanmaya başlamışlardır.

Genel olarak el becerileri ve yeteneklerini kullanarak para kazanılan işlerden birisi de farklı kumaşlara, oda takımlarına, gelinlik ve abidelere boncuk , pul ve farklı taşların işlenmesi için bir çok firmalar ev hanımlarına gerekli malzemeler ve örneklerle verilerek yapılması istenilmekte ve yapılan işler sonucunda yapılan işlerin işçiliklerine göre ücretlerini ödemektedirler.

evdeboncukisiBu şekilde farklı tasarımlarla kendi işleme yaptığınız ürünleri başta hediye ve çeyiz mağazalarına, fuar ve el sanatları gibi düzenlenen özel pazarlarda satarak para kazanabilirsiniz.

Evde Pul ve Boncuk İşleme işi veren firmaların ilanlarını takip ederek yada bu firmaların size ulaşmasını sağlamak için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak evde ayağınıza gelen çeşitli işlerle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

boncuksisleme@gmail com (3)boncuk isleme@gmail com (2)boncukisleme@gmail (2)al pul işleme işi (1)tilbe gokdağ (1)küçükyalıda pul boncuk işi arıyorum (1)Farkli pul boncuk isleme modelleri (1)evde yapılacak pul ışlerı (1)EVDE BİNDALLI BONCUK İŞLEME İŞİ FİYATLARI (1)boncuklişleme@gmail (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

5 Responses to “Evde Pul ve Boncuk İşleme İşi”

 1. 5
  canan Says:

  evde ek ıse ıhtıyacım var sabah 9 dan 4 e kadar bos vaktım var bana donus yapın ısleme boncuk ve benzerı ıslerı yaparım 05374497601 ankara mamak

 2. 4
  Naz Says:

  bu işi yapmak ıstyrum

 3. 3
  kubra uzun Says:

  Merhaba ben sakarya da oturmaktayim pul boncuk isi yapmak istiyorum ve bu iste cok becerikliyimdir lütfen bana yardımcı olur musunuz bu ise cok ihtiyacim var pul boncuk isi cok yaptim tatangaface18@gmail.com sizden haber bekliyorum lutfen

 4. 2
  tilbe gökdağ Says:

  İyigünler ben Tilbe Gökdağ.İzmir Ekonomi Üniversitesi güzel sanatlar fakultesinde halen öğrenciyim.Tekstil ve resim kurslarından sertifikalarım var ve yeni iş fırsatları arıyorum.Çoğunlukla nikah mevsimleri yaklaştığında talep çok olması nedeni ile el becerileri olan ev hanımlarıyla vb. nikah şekeri paketleme işi ile ilgili iletişime geçildiğini biliyorum. Ben ve ekibim her türlü nikah şekeri kına paketleme davetiye katlama boncuk işleme gibi işlerin altından kalkabiliriz.Bu konuda bilgi almak istedim ve mümkünse kaç adetin ne kadar ücretlendirildiğini ve ortalama kaç adetlik talebin olduğu konusunda bilgi de verirseniz çok memnun olurum.İyi çalışmalar.. tilbegokdag@gmail.com

 5. 1
  miray aslandoğan Says:

  kutu katlama v.s işlerini 3 kişik ekibimle yaparım istanbul 0554 282 54 87

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |