*

Evde Süs Eşyası Yaparak Para Kazanma

Bu yazımızda da, genellikle ev hanımlarını ilgilendiren fakat geniş bir yelpazeye hitap edecek evde süs eşyası yapımından bahsetmek istedik. Avrupa’da çok yoğun şekilde yapılan ve son derece güzel süs eşyalarının ortaya çıktığı bu işte, ufak tefek malzemeler kullanılarak son derece modern görüntülerde süs eşyaları ortaya çıkarılabiliyor. Özellikle ev hanımları tarafından yapılan süs eşyalarının pazarlanması noktasında da yapılan işlere göre fiyatlar değişebiliyor. Eli yatkın olanların rahatlıkla yapabileceği ve evden para kazanmak isteyenlerin kesinlikle değerlendirmesi gereken bu işte, farklı malzemeler kullanılarak ürünler ortaya çıkarılabiliyor. Bu malzemelerden kısaca bahsedecek olursa, metal, ahşap, cam, kumaş, iplik ve hatta taş bile kullanılabilmektedir.

HEDİYELİK SÜS EŞYASI YAPIMI ZOR MUDUR?

Evden ek iş noktasında büyük bir fırsatı sizlere sunan hediyelik süs eşyası ve evler için dekorasyon fikirleri, geniş bir ek iş yelpazesi sunmaktadır. Süs eşyası yapmak aslında bakılırsa zor olmamakta fakat bu işi yapmak için belirli bir mimari görüş ya da modern bir bakış açısı gerekmektedir. Günümüzde evlerin soğukluğunu gidermesi ve mekanların daha sıcak bir görüntüye sahip olması için üretilen süs eşyaları, birçok malzeme ile yapılabilmektedir. Bu eşyaları yapmak için tek önemli unsur modern bir görüşe sahip olmak diyebiliriz. Bir iplik ve taş ile ya da taşın üzerine boncuklar ve renkli metaller entegre ederek çok güzel süs eşyaları ortaya çıkabilirsiniz. Ayrıca ufak bir vazonun içine boyadığınız taşları koyabilir, vazoya harika bir görünüm verebilirsiniz. Yapabileceğiniz işler tamamen hayal gücünüze ve o işi yapmaktaki becerinize göre alıcı bulacaktır.

YAPTIĞIM SÜS EŞYALARINI NEREDE SATABİLİRİM?

Süs eşyaları, yapımına ve modern bir görümüne sahip olmasına göre alıcı bulmaktadır. Bu nedenle ilk önce yapacağınız süs eşyası modelini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Şeffaf bir vazonun içine kum, aralarına renkli taşlar, sonra yine kum ve sonra yine renkli taşlar koyarak harika bir süs eşyası ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca Avrupa’da evden yapılan süs eşyalarına da göz gezdirmeniz bu işi yaparken aklınıza gelecek iş fikirleri açısından sizlere destek sağlayacaktır. Bilindiği gibi evden para kazanmak son derece zor olabilmektedir. Fakat kararlı ve disiplinli bir çalışma ortamına sahipseniz, el yeteneğiniz de süs eşyası yapımına uygunsa evden para kazanma son derece kolay olabilir. Sizler de yapabileceğiniz süs eşyalarını düşünmeye başlayabilir ve hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız ürünlerin satışı için de internet dünyasını kullanmak sizler için en ideal yol olacaktır. Tabii ki internet dünyasını kullanmadan önce yakın çevrenizde yaptığınız süs eşyalarını satmak daha güzel olacaktır.

EVDEN PARA KAZANMA FİKİRLERİ

Süs eşyası yapmak evlerin dekorasyonuna ve görüntüsüne büyük bir farklılık katmaktadır. Bu nedenle evden para kazanma fikirleri açısından süs eşyası yapmak sizlere büyük ek gelirler elde etme imkanını sunabilir. Ayrıca sadece evler için değil, özel günler için de süs eşyaları ortaya çıkarabilirsiniz. Sevgililer gününe özel yapacağınız şirin bir tasarım, birçok kişi tarafından hediye olarak satın alınabilmektedir. Ayrıca süs eşyası piyasasında ortaya çıkan fiyatlar da son derece yüksek olabilmektedir. Yaptığınız ürünlere harcadığınız maddiyat ile kazandığınız maddiyat arasında güzel bir oran sağlayabilirsiniz.

EVDE SÜS EŞYASI YAPTIRMAK İSTEYEN FİRMALAR

Birçok dekorasyon firması, evden süs eşyası yapanların ürünlerini satın almak istemektedir. Tabii ki bu firmalar ulusal çapta son derece büyük firmalar olmamaktadır. Ulusal çapta olan büyük firmalar kendi üretimlerini satmaktadır. Fakat küçük dekorasyon firmaları kaliteli süs eşyalarını satın alabilmektedir. Bu nedenle yaptığınız hediyelik süs eşyalarını bu tarz firmalara satabilirsiniz. Evlere ek iş vermek isteyen birçok firma sitemizi takip etmekte ve vermek istedikleri işlere uygun olabilecek adaylara geri dönüş yapabilmektedir. Sizler de yaptığınız işlerin değerlendirilmesini istiyorsanız, yorum bölümünden kendinizi tanıtan ufak bir yazı yazabilir ve firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Yorum yaparken telefon numaranızı vermemeniz ise kötü kullanımların önüne geçmek için büyük bir önem arz etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kosgebden İş Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

Geliyoo Tüketim eşyaları Ev eşyası mağazaları Edirne Elektronik mail (18)evlerde süs eşyaları (2)evde farklılık yapmak (1)evde süs esyasi yapamak (1)evde süs eşyası yaparak para kazanmak (1)evde yapılabilecek süs eşyaları (1)taş tozundan yapılan vazo ve süs eşyaları yapımı (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap| Ping | Nöbetci Eczaneler|