*

Evde Tesbih İşi Veren Firmalar 2014

Evde Tesbih İşi, firmalar tarafından her türlü malzemeleri ev hanımlarına verilerek, yapılması ve monte edilmesi sonucunda işin teslim anında ev hanımlarına ücretlerinin ödenmesi halinde yapılan bir iş imkanı olup, günümüzde bir çok ev hanımı arasında yapılan bir iştir.

Evde Tesbih Yapma işi hem çok kolay, hemde aile fertleri ile bir arada sohbet ederek hatta küçük büyük bir kaç kişi ile kuracağımız bir ekip ile evden çıkmadan ayağımıza kadar gelen, evde genel işlerimiz arkasından kalan zaman dilimlerinde kendi kendimize yapabileceğimiz oldukça zevkli ancak biraz el çabukluğu ile yapılan bir iş olanağıdır.

Hem ev hanımları tarafından kendi paralarını kazanmak isteyen, hemde bir çok öğrenci tarafından harçlıklarını kazanmak, hemde hafta sonları ve akşamlarını değerlendirerek ev bütçesine ek bir gelir sağlamak isteyen kişiler tarafından yapılan Evde Tesbih Yapma işi için firmaların vermiş oldukları ilanları takip ederek yada makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne mail adresimizi ve adımızı soyadımızı yazarak firmaların iş göndermesi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde etiketleme işi başlıklı makalemizde etiket işi, etıket ısı arıyorum ve evde etiket işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

konyada evlere iş veren firmalar (162)konya eve iş veren firmalar (64)konyada tesbih işi veren firmalar (33)konyada evlere tesbih isi verenler (16)iskur evde is konya (10)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

22 Responses to “Evde Tesbih İşi Veren Firmalar 2014”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

 1. 22
  Fatmagülşen Says:

  merhaba karaman merkezde oturuyorum evde yapılabilecek işler arıyorum geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

 2. 21
  ecem Says:

  Evde 3 kişiyiz tesbih işi yapmak istiyoruz.

 3. 20
  yusuf Says:

  Cok bos zamanim var tesbih isi yapmak istiyorum.

 4. 19
  hatice Says:

  merhaba biz 4 k,ş,yiz tesbih işi yapmak istiyoruz dönüşlerinizi bekliyoruz teşekkürler

 5. 18
  ibrahim Says:

  evde teşbih vb işler almak istiyorum

 6. 17
  hatice Says:

  merhaba konya selçukluda oturuyorum evde tesbih işi istiyorum 4 kişiyiz tecrübem var lütfen geri dönerseniz memnun olurum

 7. 16
  Saniye Aydemir Says:

  Emekliyim evde çalışmak istiyorum size nasıl ulaşılabiliyor bilgi için mesaj atarsanız sevinirim

 8. 15
  hülya Says:

  tuzlada oturuyoruz 7 ikişiyiz ek iş arıyoruz.

 9. 14
  ozan onur Says:

  merhaba izmir bornovadan ozan ben. şu an kendi işim var ama saat 17.00 da işim bitiyor ve ben boş oturuyorum. gece barlarda çalışmak için iş aradım ama bana göre bulamadım. becerikliyim ve el marifetlerime güvenirim. kutu katlama, poşet katlama, davetiye katlama, etiket takma, boncuk dizme,mandal süsleme,anahtarlık, kalem montajı, tesbih ve saç tokası işlerinde kendime seri şekilde yapacağıma güveniyorum. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
  NOT; MAİL ADRESİNDEN ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |