*

Evde-Tesbih-işi-ilanlarıEvde Tesbih İşi,Evde Tesbih İşi nasıl yapılır?

Hem kolay hem de çok zevkli işler yaparak evden para kazanmak ister misiniz? Evde oturarak yapılacak işler nelerdir? Evde çalışmanın avantajlarından da yararlanarak oturduğunuz yerde iş yaparak para kazanmak mümkün mü?

Tabi ki evde çalışmanın çok fazla avantajları bulunuyor. Öncelikle sizi izleyen şef, müdür, patron derdiniz yok. Her gün ne giysem diye düşünmek yok. Erken kalkarak kaç saati trafikle geçirmek de yok. Birçok kişinin yolda geçirdiği zamanda siz evde daha seri işler çıkarabilirsiniz. İşte birçok nedenden dolayı evde çalışarak para kazanmanın avantajları bulunuyor. Evde zevk alacağınız ve zaman geçtikçe pratik kazanacağınız birçok iş var. Üstelik bu işlerde eşiniz, komşunuz bile size yardım edebilir.

Evde Tesbih İşi de evde yapılacak en zevkli işlerden birisi. Evlere Tesbih İşi veren firmalar dizilecek boncukları ve diğer malzemeleri size getiriyor. Ertesi gün biten işleri teslim alıyor. Ödemeler mal tesliminde nakit ya da banka havalesiyle oluyor. Hediyelik sektöründe birçok firmaevlere iş vererek çalışıyor.

Evde Tesbih İşi veren firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınız yoluyla da eve tesbih işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için lütfen telefon yazmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama İşi başlıklı makalemizde bursada evde ek iş, davetiye katlama işi ve evde davetiye işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Armalar

evde tesbih nasıl yapılır (17)tesbih nasil yapilir (3)tespihisi nasil yapilir (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

16 Responses to “Evde Tesbih İşi,Evde Tesbih İşi nasıl yapılır?”

Sayfalar: [2] 1 » Show All

 1. 16
  Aygül özdatlı Says:

  İstanbul Maltepe 6 kişilik grubuz lütfen yardımcı olur musunuz

 2. 15
  Seda Says:

  Konya Selçukluda oturuyorum deneyimim ve ekibim var yardımcı olursanız sevinirim

 3. 14
  Zeynep kahriman Says:

  Konya meram

Sayfalar: [2] 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |