*

Evde tez yazarak para kazanma

Akademik camianın büyük ölçüde ihtiyaç duyduğu tez aşamalarından biri de yazılan ya da taslak halinde hazırlana tezin elektronik ortama aktarılması olmaktadır. Bu yüzden çevrenizde evde tez yazarak para kazanma konusunda çalışmalar yapan insanlar görebilir ve tez yazarak önemli ölçüde para kazandıklarına şahit olabilirsiniz.

Evde tez yazarak para kazanmak için neler yapılabilir?

Evde tez yazarak yani diğer anlamıyla kağıda ya da herhangi bir not alanına yazılmış bilgileri elektronik ortama aktarma son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilen evde iş kollarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İsteyen herkes evinde bilgisayarı başında tez yazarak kazanç elde edebilmektedir.

tez-yazmaBunun için en önemli hususlardan biri hızlı bir klavyeye sahip olunmasıdır. Kişinin klavyesi ne kadar hızlıysa ve ne kadar düzenli iş çıkarıyorsa kazandığı paranın oranı artar. Bunun yanında düzgün bir iş çıkarması nedeniyle tercih edilme oranı da önemli ölçüde artmış olur.

Tez yazarak para kazanma işinde kazanç oranı tezlerin uzunluğuna göre değişim gösterebilmektedir. Örneğin bir tez ortalama 30 sayfa ise diğer bir tez 70 sayfa olabilir.

Bu nedenle fiyatlandırma aşamasında genellikle sayfa sayısı ya da kelime sayısı etkili olmaktadır. Bu şekilde en baştan yapılan anlaşma ile tezi veren ve yazan arasında herhangi bir sorun yaşanmaz ve tezin elektronik ortama aktarılarak ödemenin alınması ile iş başarılı bir şekilde sona erdirilmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Evde Ahşap Boyama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Armalar

Evde f klavye ıle ek iş (3)evde f kılavyede kitap yazma işi (2)tez yazarak para kazanmak (2)evde tez yazma (2)bilgisayar yazı tez kitap yazimi ile para kazanma (1)klavyeyle para kazanmak (1)tez ödevi yazma ilanlari (1)tez yazarak para kazanma (1)tez yazıp para kazanmak (1)f klavye ile para kazanma (1)
Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar

44 Responses to “Evde tez yazarak para kazanma”

Sayfalar: [4] 3 2 1 » Show All

 1. 44
  duygu demirpolat Says:

  Istanbul ümraniyede yaşıyorum F klavye 10 parmak kullanıyorum her türlü yazılarınızı yazabilirim

  dugucak@hotmail.com

 2. 43
  kezban Says:

  10 parmak seri F klavye yazabiliyorum. İngilizce veya Türkçe dijital ortama geçirilecek her türlü yazıyı yazabilirim.
  Hazır tez – kitapcık vb. gibi yazıları yazabilirim.
  kezduman@hotmail.com

 3. 42
  YASEMİN Says:

  İzmir de oturuyorum, zabıt katibiyim, 10 parmak f klavye kullanıyorum, konuşma hızında rahatlıkla yazıyorum, hazır ödevler en kısa sürede hazırlanarak istenilen sürede teslim edilir.

  e-posta: yas_eminbuca@hotmail.com

 4. 41
  YASEMİN Says:

  İzmir de oturuyorum, zabıt katibiyim, 10 parmak f klavye kullanıyorum, konuşma hızında rahatlıkla yazıyorum, hazır ödevler en kısa sürede hazırlanarak istenilen sürede teslim edilir.

 5. 40
  Neslihan Says:

  Merhaba.
  istanbulda oturuyorum. 10 parmak konuşma hızında F klavye kullanıyorum. Hazır tez, ödev kitap vb yazılır.

Sayfalar: [4] 3 2 1 » Show All

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |