*

Evde Yapılacak İşler Evde Ek İş

Son yıllarda moda olan ve bir çoğu ev hanımları tarafından yapılan bir çoğu kolay ve herkes tarafından yapılan EVDE YAPILAN İŞLER sayesinde hem ek bir gelir elde etmekteler, hem evlerinden çıkmadan evde geçirdikleri boş zamanlarını değerlendirmekteler.

Firmalar tarafından verilen evde davetiye katlama, boncuk dizme, kutu ve poşet katlama, mandal ve kalem montaj işi, kına paketleme, nikah şekeri , bebek şekeri gibi işleri evlerinde her bayanın yapacağı işler tüm malzemeleri ile firma tarafından verilerek hiç bir sermaye gerektirmeyen işlerdendir.

Bunun yanı sıra ev hanımlarının beceri ve yetenekleri ile sağlanan evde yemek yapma, çocuk bakma, gelinlik ve abiye işleme, boncuk dizme, örgü örmek, gibi işler yaparak para kazanmak da oldukça çok rağbet gören işler arasındadır.

Bunlardan farklı olarak İnternet üzerinden kazanılan bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Evde her gün gelen anketleri doldurmak, makale yazmak, çeviri yapmak ve ürün satış ve ortaklığı yaparak para kazanmak mümkündür.

EVDEN PARA KAZANMAK ve bu işlerden birini yaparak ek gelir elde etmek için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ve EVDEN PARA KAZANMAYA başlaya bilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Çeviri işi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Çeviri yaparak para kazanma, Çeviri yapma ve EVDE ÇEVİRİ İŞİ imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu bağlantılar
*****************
Sponsorlu bağlantılar
Etiketler:

Leave a Reply


Telif Hakları Saklıdır 2010 ©
Evde Ek İş - Yazılar(RSS) | Sitemap | İmage Sitemap | Ping |Numara Sorgulama | Nöbetci Eczaneler | Müzik Dinle |